Photoshop nereden öğrenilebilir?

RamazanQs

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1050 Tİ
Ryzen 3 3100
Merhaba ücretsiz kaliteli ve detaylı Photoshop öğreten Udemy veya direkt YouTube'den video tavsiyeniz var mı? Özellikle Retouch da öğrenmek istiyorum. Orta seviye bilgim var. Kullanmasını biliyorum ama pek detaylı shoplar yapamıyorum.

Vidobu'nun Photoshop dersi bana baya bir yardımcı olmuştu. Her türden çalışma anlatılıyor. Düşünürsen bakabilirsin.

Yapmak istediğiniz şeye göre tutorial videoları izleyip ardından yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz.
Benim size tavsiye edebileceğim kanal.

Yapmak istediğiniz şeye göre tutorial videoları izleyip ardından yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz.
Benim size tavsiye edebileceğim kanal.

Takip ediyorum çok güzel kanal o tür şeyleri bakarak yapmak güzel oluyor ama şöyle bir şey var atıyorum bir effect tüm fotoğraflara uymuyor ondan dolayı birçok effect tasarım yapıp denemek lazım ki hangisi daha uygun olur ona karar vermek lazım onun içinde detaylı bir öğrenmeye ihtiyacım var. 👍

YouTube'daki photosop araçlarını anlatan videolara bakabilirsiniz.

O kadarını biliyorum acemi bir şekilde tasarım yapabiliyorum ama bildiğim effect tasarım sayısı 3 5 olduğu için bir zaman sonra tıkanıyorum.
Vidobu'nun Photoshop dersi bana bayağı bir yardımcı olmuştu. Her türden çalışma anlatılıyor. Düşünürsen bakabilirsin.

Çok güzele benziyor hemen bakacağım nasılmış ilgimi çekti. :)
Vidobu'nun Photoshop dersi bana bayağı bir yardımcı olmuştu. Her türden çalışma anlatılıyor. Düşünürsen bakabilirsin.

Ücretliymiş :/ Photoshop'u ile ilgili birçok video var ücret ödemek biraz gereksiz geliyor tek fark bu kadar kolay ulaşamıyorsun aradığına.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı