Photoshop ve 2K oyun için sistem önerisi

edige

Decapat
Merhaba sosyal arkadaşlar. Akrabama 7000-8500 bandında bir kasa toplayacağım. Şu an kendisinde bulunan Monster Abra A5 v9.2 model laptop'ını satıyoruz. Elimize geçecek olan nakit ile bazı parçaları nakit alacağız kalan parçaları ise taksit ile alacağız. Bunlar için 29 Kasım blackfridayi bekleyeceğiz. %15-20 arası bir indirim umuyoruz. Photoshop çalışmaları ve 2K hikaye odaklı oyunlar oynayacağı için monitörümüz içinde öneri isteyeceğim. Kağıt üzerinde toplamış olduğum sistem;

Anakart: MSI B450 GAMING Plud Max
İşlemci: R5 3600
Ekran Kartı: RTX 2070 EVGA Black Edition
Güç Kaynağı: Cooler Master MasterWatt 700W
SSD: Corsair MP510 480GB M.2
HDD: 7200RPM Seagate 1TB
RAM: Corsair Vengeance RGB Pro 3200 2X8
Kasa: Phanteks Eclipse P300

Şu parçaları Google üzerinden en dip fiyat olarak araştırdığımda 8460 TL tuttu. Umduğum indirimler gelirse 7000 civarına inmesi muhtemel. Montajı kendim yapacağım. Değiştirmem gereken parça ya da uyum sorunu yaşayacağım bir nokta var mıdır? 2K G-Sync destekleyecek ucuz bir monitör tavsiyesi alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemdeki ekran kartını 2070S yaparsanız 7250 TL oluyor. Direkt indirimi beklemeden alabilirsiniz. Üstelik 2070'ten daha iyi değerler alırsın.

Bu sistemdeki ekran kartını 2070S yaparsanız 7250 TL oluyor. Direkt indirimi beklemeden alabilirsiniz. Üstelik 2070'ten daha iyi değerler alırsın.
Bileşen kalitelerini çok gözüm tutmadı açıkcası çoğu parçayı değiştirmem gerek bu hazır sistemde teşekkürler.

Bileşen kalitelerini çok gözüm tutmadı açıkcası çoğu parçayı değiştirmem gerek bu hazır sistemde teşekkürler.
Sonuçta 1000 TL ucuz hocam. Bazı parçalarda ucuza kaçma oluyor. Ama ben indirim olmazsa diye garanti sistem attım.

rx 5700xt güveni henüz oturmadı bende ve kendime ait olmayacağı için güvendiğim rtx serisini tercih etmek istiyorum. M2 önerisi ve Kasa önerisinç değerlendireceğim teşekkürler.
Sonuçta 1000 TL ucuz hocam. Bazı parçalarda ucuza kaçma oluyor. Ama ben indirim olmazsa diye garanti sistem attım.
Evet fiyatı görünce rtx 2080e le kaydı aklım reis 😄 İnşallah indim olur ya bakalım olmazsa bu sistemde oynama yapıp alalirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı