Photoshop'da layer'da arama kısmı var mı?

unwanted

Picopat
Daha fazla  
Şimdi Photoshop'ta gerçekten gelmesi gereken bir özellik ya da var mı ben bilmiyorum?

Neredeyse 250 layer'dan oluşan kitap tasarımım var, bu sadece ön ve arka kapak, çok fazla çizim tasarım var ve içinde kayboluyorum. Çok aşırı detaylı yani bir çizimin layer'ını bulacağım diye cinnet geçiriyorum.

Çalıştığım layer'a isim verip grupladığım halde bile bulamıyorum var mı bunun bir yöntemi?

Layers tuşunun altında büyüteç simgeli bir seçenek var orayı name olarak seçip bulabilirsiniz.

ahaha yıllar sonra acı gerçekle buluştum sağ ol hocam ya valla son zamanlarda hiç bu kadar layerlı çalışmadığım için ihtiyaç duymuyordum çok sağ olasın.
unwanted ver adama çözüm puanını :), sayende ben; yıllardır dosyaları düzenli çalışan biri olarak, layerlarda da aynı düzeni devam ettiren biri olarak asla ihtiyacım olmayan bir şeyin varlığını öğrendiğim için çok mutluyum, cidden birine anlatmak gerekirse bunu bilmek önemliymiş. @Pörfek teşekkür ederim.

unwanted ver adama çözüm puanını :), sayende ben; yıllardır dosyaları düzenli çalışan biri olarak, layerlarda da aynı düzeni devam ettiren biri olarak asla ihtiyacım olmayan bir şeyin varlığını öğrendiğim için çok mutluyum, cidden birine anlatmak gerekirse bunu bilmek önemliymiş. @Pörfek teşekkür ederim.
nasıl veriliyor bilmiyorum 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı