PHP veritabanına eklenen veriyi üst kısımda tutma

yone1108

Decapat
Makaleler
1
Merhaba, blog sitesi kodladım yani yeni öğreniyorum PHP dilini blog sitesi yapmaya çalıştım başardım da yazı vs ekleyebiliyorum. Sorunum şu yazı eklediğimde yeni eklediğim en aşağıda kalıyor ben yeni eklenen veri en üst kısımda kalsın istiyorum bunun için bir ayar varmıdır?
Test 2 başlıklı olan yeni eklediğim onun üst kısımda kalmasını istiyorum

1660938346112.png

Table'ına TIMESTAMP veya DATETIME (hangisi olduğunu unuttum ama ikisinden biri) verisi ekle. Daha sonra değerini CURRENT_TIMESTAMP yap. Otomatik olarak Post'un eklendiği tarih table'a eklenecektir. PHP'den dataları fetch ettikten sonra zamanına göre sort edebilirsin.

Sanırım anladım dediklerinizi :) Diğer arkadaş array içerisine alıp ters çevirebilirsin dedi o biraz daha kolay gibi :D onu deneyeceğim
Evet o daha kolay ama o yöntem ile daha önce problemlerim olmuştu o yüzden önermedim. Benim hatam mıydı bilmiyorum ama çektiğim post dataları veritabanına hep rastgele eklendiğinden array'i ters çevirsem de sonuç değişmedi.

Evet o daha kolay ama o yöntem ile daha önce problemlerim olmuştu o yüzden önermedim. Benim hatam mıydı bilmiyorum ama çektiğim post dataları veritabanına hep rastgele eklendiğinden array'i ters çevirsem de sonuç değişmedi.

Bakalım deneyeyim sonucu yazarım buraya :) ondan önce şu devamını oku olayını yapmam gerekiyor :D

Geri
Yukarı