Pil şarj cihazı tavsiyesi

xDizZzy

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler dilerim, öncelikle istediğimiz pil doldurma cihazı hem küçük pil hem büyük pil kısmı içermelidir. Şimdiden teşekkürler. Çok pahalı olacağını düşünmüyorum. Bu yüzden bütçem yok ama 200 üstü olmazsa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
pilsitesi.com'dan bakabilirsiniz. İstediğiniz nasıl bir ürün bilmiyorum ama nitecore d4 kullanıyorum uzun yıllardır, sorun yaşamadım. D2, i2 işinizi görür diye düşünüyorum.

Herkese iyi günler dilerim, öncelikle istediğimiz pil doldurma cihazı hem küçük pil hem büyük pil kısmı içermelidir. Şimdiden teşekkürler. Çok pahalı olacağını düşünmüyorum. Bu yüzden bütçem yok ama 200 üstü olmazsa iyi olur.
Küçük ve büyük pil dediğin AA ve AAA pil midir hocam?

Ali expressden LiitoKala Lii 500 Şarj cihazı aldım. Gerçekten çok iyiymiş, beğendim. Bütün yuvalardan ayrı ayrı işlem yapılabiliyor. Cihazı inceledim ve bu esnada video çektim. Pil için GP yi uzun yıllar kullanıyorum çok da memnunum. Almayı düşünenler almadan önce videoyu izlemelerinde fayda var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı