Pili Boş Gelen SteelSeries Arctis 7X+

WindInMyHair

Centipat
Daha fazla  
Mrb,
1 hafta evvel, satın aldığım SteelSeries Arctis 7X+ evime ulaştı. Xbox X konsolum için almıştım. Heyecanla kutusundan çıkarıp kılavuzdaki gibi Xbox'a bağladım. Kulaklığı açtım ama ses gelmiyordu. Güç tuşunun rengi kırmızıydı ki bu, kılavuzda yazdıĝına göre pilin yeterince dolu olmadığı anlamına geliyormuş. Birkaç saat şarj ettim. Bilahare cihazı açtım. Güç tuşu, pilin dolu anlamına geldiği yeşil renge dönmüştü. Cihazdan da ses gelmeye başlamıştı. Birkaç gün kullandım ve cihazın bozuk olduğuna dair bir şey fark etmedim. Ama işte pilinin boş gelmiş olması şüphe uyandırıyor. Amazon TR'nin kendi sattığı ürün. Ambalajı sağlamdı. SteelSeries firmasına da mail gönderip vaziyeti izah ettim. "2. el midir?" diye sordum. Cevaben "iade edebilirsiniz, ama güç tuşu yeşil olarak yanıp sönüyorsa, bu normal bir durum, cihaz çalışıyorsa endişeye mahal yok" dediler...
Sıfır kulaklığın pili boş olur mu? Sırf bu yüzden geri yollamalı mıyım? Sıfır ürün parası verdim.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece Amazon için değil, diğer alışveriş siteleri için de geçerli olan, iade bir üründe gelmiş olabilir. Atıyorum birisi kullanıp iade etmiştir. Ama aldığınız her üründe olabilecek bir şey. Amazondan aldığınız için en fazla iade edilmiş bir üründür. Sizin kullanımınıza engel ya da ömrünü kısaltacak bir şey yoktur. Bence kullanmaya devam edin.

Geri
Yukarı