Pili uzun dayanan kablosuz fare tavsiye

jumanjin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kablosuz fare almak istiyorum. Şarjdansa pilli olmasını tercih ederim. Birkaç model belirledim kafamda ama kafama takılan bir soru var. Bu kablosuz fareler hakkında. Arkadaşın modelini bilmediğim bir Asus faresi vardı. İmleci isteğin yere götürmek eziyetti, alıcıya 3 m mesafede kullanıyordu. Benim kullanım mesafem 1m bile olmaz ama emin olmak için bütün kablosuz fareler böyle midir? Pili uzun dayanıyor, bazı modellerde 1 seneyi bile geçiyor diye Logitech baktım onlarında incelemesini bulabildiğim. Bazı farelerden aynı şeyden şikayet edilmiş. Yoksa ucuz modeller mi bu sıkıntıya sahip acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. Pili 5-6 ay dayansın isterim daha azı bir yerden sonra kullanılara gına getiriyor gördüm kadarıyla
  2. Baş parmak tarafında 2 tuş barındıran, tekeri sağa ve sola yatan bir model istiyorum. Kısa bir süre için bu özellikte kablolu fare kullandım çok kullanışlı geldi.

Öncelikle kullandığın mouse un uzun ya da kısa süreli gitmesi pilin markasına göre değişir. Örnek Duracell kullanırsan 6 7 ay başka sıradan bir marka kullanırsan en fazla 4 ay gider.

8 ay kullanımdan sonra pili bitti çok oyunlar oynadım bu fare ile. DPI gerçekten iyi, oyuncu faresi kadar kaliteli olmasa da Battlefield, Call Of Duty, Far Cry 4, Gta 5 gibi oyunları oynadım işte halen daha kullanıyorum gerçekten sağlam kesintisiz bağlantı sunuyor. Otomatik uyku modu var bilgisayarda iş yapmayınca kapanıyor ya da bilgisayar kapalı olduğu zaman kendini uyku moduna alıyor.
INCA IWM 500GL WIRELESS MOUSE | Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji

Pilli bir model alırsam vartanın accu 2700mah ile kullanacağım şarjla olabildiğince az uğraşmak için. Önerdiğiniz modele internetten baktım logitech alın daha iyi denmiş. Zaten incelemeler bütün tuş sorunlarına ve arızalara rağmen logitech ne hikmetse ??
Logitech M720 Triathlon (Bu modelin teker 4 yönlü mü acaba? değilse bunu seçeneklerden sileyim)
Logitech M560
modellerini gözüme kestirdim. m560 triathlon'da bulunan tüm özelliklere sahip birden fazla cihaz pek düşündüğüm bir şey de değil o yüzden özellikle m560 hoşuma gitti.Ama internette hakkında bir şey bulamadım iki model hakkında da. Oyunlarda ve normal kullanımda takılma falan yapar mı? Masaüstümde kullandığım microsoftun muhtemelen en fazla olsa olsa 800dpi olan 10 seneden fazla kullandığım kablolu fare gibi tıkır tıkır takılmadan çalışacaksa yukarıdaki ürünleri tercih ederim ama yok uzun pil süresi demek tutukluk ve sorun olarak bana dönecekse logitech mx anywhere 2 falan alayım. Yok logitech mx anywhere 2 bile 5-10 liralık kablolu farenin verimi vermeyecekse artık :(

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı