Pilli oyuncu faresi onerisi

Blorse

Decapat
Merhaba.
Maksimum bütçem 800 TL ve şu an 2 yıldır Logitech G203 kullanıyorum. Wireless oyuncu Muse'u ariyorum tutusu daha rahat olan ve palm tutusu olarak kullanabilecegim. Şarj docklu olan mouselardan kaciyorum cunku zaten gereksiz bir kablo coklugu var masamda bir tane daha istemiyorum o yuzden pillilere yoneldim. Ne onerirsiniz?

Merhaba.
Maksimum bütçem 800 TL ve şu an 2 yıldır Logitech G203 kullanıyorum. Wireless oyuncu Muse'u ariyorum tutusu daha rahat olan ve palm tutusu olarak kullanabilecegim. Şarj docklu olan mouselardan kaciyorum cunku zaten gereksiz bir kablo coklugu var masamda bir tane daha istemiyorum o yuzden pillilere yoneldim. Ne onerirsiniz?

A101 de gosmartın var hocam. 😃

O bütçeye G203 sen sonra o ayarda kablolu daha iyi olur ama tercih sizin.
Bir de o sizin el yapınıza göre olan bir şey sizin İtopya
Gibi mağazalardan elinizle deneyerek almanız daha iyi olur.
Bir de o sizin el yapınıza göre olan bir şey sizin ıto'ya gibi mağazalardan elinizle deneyerek almanız daha iyi olur.

Dock stationlarin artilari nedir, niye pilli mouselardan uzak duruluyor? Butcemi ne kadar arttirmaliyim dayanikli bir şey istesem ve kablosuz icin deger mi? Casual gamerim arada bir oynuyorum ama fps az oynuyorum.

SteelSeries ASUS ve Logitech(g serisi) iyi mouseleri var ama pilli mouse haftada 2 pil yese yılda 52 eder bir yılda mousun parasını çıkartır. 3gün önce Amazon'dan ucuz bir fiyata ASUS gladius orgins(kablolu) aldım memnunum kablo yırtılırsa değiştirilebiliyor öneririm

Geri
Yukarı