Pillow indirirken "SyntaxError" hatası

Qiest

Decapat
Daha fazla  
Kod:
pip3 install pillow

pip install pillow

pip3 install pil

pip install pil

Bunların hepsini denedim, hiçbiri işe yaramadı. SyntaxError: Invalid Syntax hatası alıyorum her seferinde.

PATH'e eklemen lazım. İstersen Google'da arayıp uğraş, istersen Python'ı silip tekrar yükle ve yüklerken PATH'e eklemek ister misin dediğinde evet de. Onu boşuna sormuyor.
Tam emin olmamakla beraber pip'in yüklü olduğu konuma gidip orada çalıştırırsan çalışabilir ama her seferinde gitmenin bir anlamı yok.

PATH'e eklemen lazım. İstersen Google'da arayıp uğraş, istersen Python'ı silip tekrar yükle ve yüklerken PATH'e eklemek ister misin dediğinde evet de. Onu boşuna sormuyor.
Tam emin olmamakla beraber pip'in yüklü olduğu konuma gidip orada çalıştırırsan çalışabilir ama her seferinde gitmenin bir anlamı yok.
Evet denedim dediklerinizi path'e ekledim ama aynı hatayı almaya devam ediyorum. >>> pip install PIL File "<stdin>", line 1 pip install PIL ^ SyntaxError: invalid syntax
Hatasını almaya başladım .

Çünkü .py dosyasına yazmaya çalışıyorsunuz. Python'dan uzaklaşıp komut istemine yazmanız gerekiyor onu.
Başlata komut istemi yazıyorsun. Açınca sağdaki pencere geliyor. Oraya da böyle yazıp enter'a basıyorsun. pillow doğru şey olmayabilir, belki PIL, belki başka bir şeydir. Orası senin derdin.
Ama adamlar kendi sitelerinde aşağıdaki gibi demişler. İlk satır pip'i güncellemek için. -m falan ne yapıyor bilmiyorum, merak ediyorsan araştırırsın.
Kod:
python3 -m pip install --upgrade pip
python3 -m pip install --upgrade Pillow

Ekran Görüntüsü (7913).png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı