Pilotaj sıralamaları nasıl değişir?

Mühendislikler düşecek, Tıp sabit kalacak veya artacak ama hala en yükseği olacak, pilotaj aşırı düşecek... Not: Sıralamanın düşmesinden bahsediyorum.

Neden pilotaj aşırı düşsün? Benim işime gelir ama çok fazla değişiklik göstereceğini düşünmüyorum.
Pilotaj istemiyor musunuz? Düşmesi işinize nasıl geliyor anlamadım. Sıralamanın düşmesi, bölüme girmeyi zorlaştırıyor. Not olarak belirtmiştim zaten. Bağımsız olarak kaç net yapıyorsunuz hocam?

Pilotaj istemiyor musunuz? Düşmesi işinize nasıl geliyor anlamadım. Sıralamanın düşmesi, bölüme girmeyi zorlaştırıyor. Not olarak belirtmiştim zaten. Bağımsız olarak kaç net yapıyorsunuz hocam?

Uykulu halimle yanlış anlamışım. Netim TYT de 90-95 arası. En kötü kaç sıralama ile alır? Bir tahmininiz var mı?

Uykulu halimle yanlış anlamışım. Netim TYT de 90-95 arası. En kötü kaç sıralama ile alır? Bir tahmininiz var mı?
Ayt yi her ihtimalde 78+ yapmanız lazım. Nişantaşı, Antalya bilim, atılım üniversiteleri gitmeye değmez. Uçuş ücretlerini burs alsan bile tam ödemiyorlar Bende seneye gireceğim TYT 70 civarı. İnşallah umduğumuz yerlere varırız hocam. Bu konu hakkında ,kendimi övmek gibi olmasın ama, baya bilgi sahibi olduğumu düşünüyorum. Sorularınızı yazabilirsiniz. Özyeğin bu sene 900 ün altında olur kesin. Eskişehir de 1000'in. İsterseniz dc vs. paylaşabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı