Pilotaj ve psikiyatri

Anlamsız

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben önümüzdeki sene bir uçuş okulunda pilotaj eğitimine başlamayı düşünüyorum. “thy sağlık şartlarında psikilojik tanı ve tedavisi olan (geçmişte tedavi olanlarda dahil) işe alımları uygun değildir” yazıyor. Benim daha önce hiçbir psikiyatrik tedavi, tanı ve hatta muaynem dahi yok. Sadece son zamanlarda kendimi biraz huzursuz hissettiğim için belki iyi gelir düşüncesiyle psikiyatri randevusu almıştım fakat sonrasında gitmedim. e-Nabız hastalıklarım, tahlillerim, reçetelerim gibi hiçbir bölümde muaynem veya herhangi bir hastane kaydım olmadığı için gözükmüyor. Sadece geçmiş randevularımda psikiyatri randevusunun tarihi geçmiş olarak gözüküyor. Bunun benim pilotaj kariyerime olumsuz etkisinin olup olmayacağını merak ediyorum ve bilgisi olan varsa cevaplandırırsa sevinirim.

Gitmediğin muayeneden bir problem olmaz.

Eğer kötü hissedip danışma ihtiyacı hissedersen de özel bir klinikte kayıt dışı danışmanlık alacak bir yöntem bulabilirsin. Bu şekilde hizmet veren yerler zor da olsa bulunur.

Gitmediğin muayeneden bir problem olmaz.

Eğer kötü hissedip danışma ihtiyacı hissedersen de özel bir klinikte kayıt dışı danışmanlık alacak bir yöntem bulabilirsin. Bu şekilde hizmet veren yerler zor da olsa bulunur.

Teşekkür ederim

Bir tanı veya ilaç yazılmadıysa bir sorun olmaz.

Yok zaten randevuma bile gitmedim. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı