PiluX Kurulumu ve İncelemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
v1.2 sürümü BETA kullanıcıları tarafından iyice kullanılıp test edildikten sonra herkese açık şekilde forumda yayınlanacak. Yani ilk yayınlanan stabil sürümü olacak :)

v1.2 sürümünü kurabilirsin. Şuan ki problemleri onarmak zor değil.

Eğer disk şifreleme kullandıysanız piluX logosundan sonra ok tuşlarıyla siyah arkaplanlı bir menü açılyor, orada şifre girmem gerektiğini anlayamamıştım, o yüzden bu durum oluştu, ama şu anda sorunsuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer disk şifreleme kullandıysanız piluX logosundan sonra ok tuşlarıyla siyah arkaplanlı bir menü açılyor, orada şifre girmem gerektiğini anlayamamıştım, o yüzden bu durum oluştu, ama şu anda sorunsuz.
Logonun önünde şifreyi sormaması da bir sorun. Bunu da kaydettim. Bildirimin için sağol :)

IDM ve torrent programları çalışıyor mu?

IDM ve torrent programları çalışıyor mu?
Torrent için "Transmission BT", IDM'in alternatifi olarak "Free Download Manager" bulunuyor. Henüz bu yazılımları test etmedik. Yeni sürümü yayınlamadan önce bu yazılımları test edip bilgilendiririz.

@HABAR Windows'a göre nasıl bir sistem? Linux'u hiç bilmeyen birisi için kullanımı kolay mı? Arayüzü çok güzel duruyor.

@HABAR Windows'a göre nasıl bir sistem? Linux'u hiç bilmeyen birisi için kullanımı kolay mı? Arayüzü çok güzel duruyor.
Windows'tan geçenler için iyi, şu anda yeni bir sürüm daha çıktı, daha da hoş görünüyor. Terminal biraz daha arka planda kaldığı için Winows'tan geçiş yapmak için uygun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı