PIN kodu unutulan Note 9 cihazdan veriler nasıl kurtarılır?

txch00

Hectopat
Daha fazla  
Samsung marka Note 9 model bir telefonum var (SM-N960F). Telefonun tüm özellikleri burada.

Bu benim kişisel telefonum ve içindeki veriler benim için çok önemli. Normalde genellikle yüzümle açardım telefonu, PIN koduna çok ihtiyaç duymazdım. 1 aydır telefonuma erişemeyince telefon kapanmış. Açınca da PIN kodu istiyor haliyle. Fotoğraflar, videolar, oyunlar önemli değil de, en azından WhatsApp verilerimi korumak istiyorum. Bildiğiniz bir yöntem var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Burada 4 yöntem var, sırayla deneyiniz, eğer yapabilirsiniz en sondaki garanti yöntem.

İnsanlar neden bilgi sahibi olmadıkları konuya yorum yapıyor anlamıyorum.
Yok değil üstü tozlu sadece. Yazılım bu sonuçta herşey mümkün, selâmetle kalınız.

Burada 4 yöntem var, sırayla deneyiniz, eğer yapabilirsiniz en sondaki garanti yöntem.

İnsanlar neden bilgi sahibi olmadıkları konuya yorum yapıyor anlamıyorum.
Yok değil üstü tozlu sadece. Yazılım bu sonuçta her şey mümkün, selâmetle kalınız.

Burada sanırım desen için kırma yöntemi verilmiş. Benim telefonum ise sayılarla korunuyor (PIN).

Denemekte fayda var, güvenlik ilkesi hem desen hem şifre hem pin için beraber ortak bir dosyaya yedekleniyorsa neden ile yaramasın.

Burada yapılan işlem cihazın ROM hafızasına kaydedilen şifre dosyasını silmektir. Cihazda sanki şifre veya pin yokmuş gibi davranacak siz de kullanmaya devam edeceksiniz

Denemekte fayda var, güvenlik ilkesi hem desen hem şifre hem pin için beraber ortak bir dosyaya yedekleniyorsa neden ile yaramasın.

Burada yapılan işlem cihazın ROM hafızasına kaydedilen şifre dosyasını silmektir. Cihazda sanki şifre veya pin yokmuş gibi davranacak siz de kullanmaya devam edeceksiniz

Ben sorunu sıfırlayarak çözdüm aslında. Yine de teşekkürler.

Geri
Yukarı