Ping çok yüksek

Hocam

1. 'si hayır yani. Windowsun sağ altındaki saat kısmı varya. Onun solundaki uygulamalar listesinden steamdan vb. çıkıyorum. O kadar.

2.Hocam valorant açıkken gelin görev yöneticisine, oradan ayrıntılara girin. O kısımdan valorantı bulduktan sonra sağ tık yapın. Orada öncelik seçeneğinin de gelmesi lazım.

Bende bunları yapınca oluyor
Anladım hocam sağolun.

Laptopum Omen ve Omen Gaming Hub diye bir uygulama var burda Network Booster var. Burdan Valorant'ın önceliğini arttırmak işe yarar değil mi?

Deneyin hocam, eğer işe yaramazsa tekrar yazın bu konuya, tekrardan yardımcı olur arkadaşlar.

Merhaba girdim kısa bir maç oynadım. Arkaplandaki Steam Epic Games falan kapattım. Omen Gaming Hub'dan Valorant'a internet kullanma önceliği verdim. Valorant'la ilgili tüm işlemleri gerçek zamanda yaptım. Oyun sürecinde yaklaşık 3-5 saniye sürecek şekilde 2 kere verdi sorunu. Farklı fikirleriniz var mı? Evimizdeki internet 16 Mbps Speedtest ölçümüne göre en iyi halinde 15.40-15.60 arası veriyor.

Merhaba girdim kısa bir maç oynadım. Arkaplandaki Steam Epic Games falan kapattım. Omen Gaming Hub'dan Valorant'a internet kullanma önceliği verdim. Valorant'la ilgili tüm işlemleri gerçek zamanda yaptım. Oyun sürecinde yaklaşık 3-5 saniye sürecek şekilde 2 kere verdi sorunu. Farklı fikirleriniz var mı? Evimizdeki internet 16 Mbps Speedtest ölçümüne göre en iyi halinde 15.40-15.60 arası veriyor.
Hocam bir çözüm daha aklıma geldi şuan ama bu kesin bir çözüm olabilir fakat olmayabilir de ethernet kablosu varsa elinizde onu bilgisayara bağlayıp dener misiniz?

Hocam bir çözüm daha aklıma geldi şuan ama bu kesin bir çözüm olabilir fakat olmayabilir de ethernet kablosu varsa elinizde onu bilgisayara bağlayıp dener misiniz?
Evet hocam onu bende düşündüm ama şöyle birincisi modem odamda değil. İkincisi laptopun ethernet girişi ince küçükken benim kablomun ucu kalın laptopun girişi RJ45 elimdeki kablonun türünü bilmiyorum ama eski bilgisayarımda kullandığım eski bir kablo laptopla uyumlu değil.

Evet hocam onu bende düşündüm ama şöyle birincisi modem odamda değil. İkincisi laptopun ethernet girişi ince küçükken benim kablomun ucu kalın laptopun girişi RJ45 elimdeki kablonun türünü bilmiyorum ama eski bilgisayarımda kullandığım eski bir kablo laptopla uyumlu değil.
Hocam müşteri hizmetlerini arayın ve durumu açıklayın muhtemelen sadece kullandığınız megabiti vs. diyerek geçiştirecekler biraz sert baskılı ve ısrarcı konuşun belki altyapıyla veya servis ile bir kaç düzenleme yaparlar bir sorum daha var bu sadece Valorant'ta mı yani başka oyunlarda yine ani ping yaşıyor musunuz?

Hocam müşteri hizmetlerini arayın ve durumu açıklayın muhtemelen sadece kullandığınız megabiti vs. diyerek geçiştirecekler biraz sert baskılı ve ısrarcı konuşun belki altyapıyla veya servis ile birkaç düzenleme yaparlar bir sorum daha var bu sadece Valorant'ta mı yani başka oyunlarda yine ani ping yaşıyor musunuz?

Valorant Minecraft PUBG ve Rocket League'de yaşadım.

Hocam yaşadığınız durum çok garip eğer sadece Valorant'ta yaşıyor olsaydınız belki bir ihtimal Valorant'tan kaynaklı diyebilirdik,hangi internet servisini kullanıyorsanız müşteri hizmetlerini aramanızı öneririm.
Aramıştık zaten şöyle demişlerdi: Modemi kapatıp 2 dakika bekleyin sonra modemi açın modem o 2 dakikalık sürede kendine uygun bir frekans bulur dediler. Ama pek bir işe yaramadı.

Geri
Yukarı