Ping dalgalanması

Hocam modemi 1-1.5 sene önce yenilemiştim(süperonline)
Hocam 1.5 aydır Superonline fiber hizmetinde sorun var. 12 arıza kaydı oluşturdum. En sonunda konudan haberdar olduklarını, en kısa sürede çözeceklerini söylediler. Arıza kaydı oluşturun, ping sorununuz olduğunu bilsinler. Aksi halde hiçbir şey yapmıyorlar. CMD üzerinden ping, tracert ve nslookup ekran görüntüsünü Superonline sitesinden iletin.

Hocam 1.5 aydır Superonline fiber hizmetinde sorun var. 12 arıza kaydı oluşturdum. En sonunda konudan haberdar olduklarını, en kısa sürede çözeceklerini söylediler. Arıza kaydı oluşturun, ping sorununuz olduğunu bilsinler. Aksi halde hiçbir şey yapmıyorlar. CMD üzerinden ping, tracert ve nslookup ekran görüntüsünü Superonline sitesinden iletin.
Hocam süperonline iyi güzel internet sağlayıcısıda,müşteri hizmetleri berbat ya arıza kaydı oluştursam hallediceklerini sanmam

Yaklaşık 1.5 aydır özellikle Valorant'ta çok büyük ping sorunları yaşıyorum pingim hiç sabit değil bir 160 oluyor bir 40'a düşüyor sonra tekrar yukseliyor. Upload ve downlandim gayet yüksek düzelmesi için internet kablosu aldım ama nafile. Telefonumun mobil bağlantısını açtığımda pingim 30 sabit oluyor, bu sorunu nasıl çözerim?

Sorun hala devam ediyor mu hocam aynı sorunu yaşıyorum ve maalesef müşteri hizmetleri ilgilemiyor.

Geri
Yukarı