Ping değeri

1608878216996.png

Şu an 4 cihazdan canlı ders açık. 2 cihaz yayın veriyor 2 cihaz verilen yayını alıyor değerler böyle. (Tabi altyapıda önemli.)
@326001 hocam altını çizdiğim kısmı İstanbul/Superonline olarak değiştirirsen pingin düşecektir.

1608878360699.png

Kim diyormuş ya 🤣.
Ayrıca ben oyunda en iyi pinge sahip oluyorum genel olarak nasıl bir ping kaybımış.

Kullandığı DOCSIS 3.0 teknoloji olduğu için VDSL göre genelde 6-8 arası ping falan biraz daha veriyor. Bazıları 3 ms daha fazla alıyor. Ama araştırdığımda 8 ms daha fazla verildiği söyleniyor.

Kullandığı DOCSIS 3.0 teknoloji olduğu için VDSL göre genelde 6-8 arası ping falan biraz daha veriyor. Bazıları 3 ms daha fazla alıyor. Ama araştırdığımda 8 ms daha fazla verildiği söyleniyor.

Yok öyle bir şey her DOCSIS 3.0 kullanan kişiler 5-10 ms alır Max ama eğer kullanım yoksa kullanımda bile 10 ms alıyorum yükleme yaparken.

@Talha murat aynoı sunucuya Speedtest yaptım bende 3 ms geldi VDSL altyapıda. Sende en düşük 8 görmüşsün. Aramızda 5 ms var.

Eki Görüntüle 799616

5 MS alıyorum düşüyor arada ama evet fark var.
@Talha murat aynoı sunucuya Speedtest yaptım bende 3 ms geldi VDSL altyapıda. Sende en düşük 8 görmüşsün. Aramızda 5 ms var.

Eki Görüntüle 799616

Türk Telekom değilmi senin.

Eki Görüntüle 799616

Bir indirme yaparken test yapar mısın bakın ben yükleme yaparken kullanırken test yapıyorum ping çok düşük.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı