Ping Değerleri İyi İnternet Önerisi

TayoO_

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta da gördüğünüz gibi ping değerleri iyi bir internet önerir misiniz? Tabi sadece ping değil diğer değerleri de yeteri kadar iyi olursa iyi olur :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiber internet kullanılması gerekiyor bunun için. Çevrenizde hangisinin altyapısı varsa onu kullanmanız gerekiyor zaten. Seçeneğiniz varsa Türk Telekom dışındakilere yönelmenizi öneririm.

Altyapısı varsa türksat kablonetin fiberini öneririm 3 senedir kullanıyorum müşteri hizmetlerini 1 kere aradığımı hatırlamıyorum. 25 mb. ile başladım şuan 50 mb. kullanıyorum hiç bir sorun yok (y)

Fiber internet kullanılması gerekiyor bunun için. Çevrenizde hangisinin altyapısı varsa onu kullanmanız gerekiyor zaten. Seçeneğiniz varsa Türk Telekom dışındakilere yönelmenizi öneririm.
Turk Telekom'u önermemenizin sebebi nedir? Netspeed diye yeni bir firma var değerleri çok iyi ve fiyatı süper. Ancak kime sorsam ping problemi olduğunu söylüyorlar. Bu sebeple bu markadan vazgeçmiştim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı