Ping ve dowload sorununu nasıl halledilir?

xwAKINwx

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bundan 2 hafta önce internetim gayet iyiydi. Fakat bir gün internetim kesildi ve kesildikten bir süre sonra pingimin arttığını ve dowload hızımın gözle görünür bir biçimde azaldığını gördüm. 2 haftadır bu konuyu araştırıyorum fakat bir sonuca varamadım. Eğer düzeltemezsem gidip router almayı düşünüyorum (internet konusunda uzman bir kişi yazarsa çok memnun olurum).

Merhabalar. Bundan 2 hafta önce internetim gayet iyiydi. Fakat bir gün internetim kesildi ve kesildikten bir süre sonra pingimin arttığını ve dowload hızımın gözle görünür bir biçimde azaldığını gördüm. 2 haftadır bu konuyu araştırıyorum fakat bir sonuca varamadım. Eğer düzeltemezsem gidip router almayı düşünüyorum (internet konusunda uzman bir kişi yazarsa çok memnun olurum).
Müşteri hizmetleri?

Ben bu teknikle ping sorununu çözdüm tavsiye ederim.

Nasıl bir mantıksızlıktır bu? Otomatik düşme diye bir şey yok. Mesaj yazmak için yazmayınız.

@xwAKINwx xDSL istatistiklerinizi atınız. Ek olarak kablo ile mi bağlanıyorsunuz?

Evet.

Hangi ISS ve hangi altyapı?

Türk Telekom olması lazım.

Müşteri hizmetleri?

2 haftadır müşteri hizmetleriyle konuşuyorum.

Nasıl bir mantıksızlıktır bu? Otomatik düşme diye bir şey yok. Mesaj yazmak için yazmayınız.

@xwAKINwx xDSL istatistiklerinizi atınız. Ek olarak kablo ile mi bağlanıyorsunuz?

Sorması ayıp xDSL istatistiklerimi nasıl atabilirim? @Zakramoreas

Modeminiz kaç yıllık?

1 yıl galiba.

Modemler birden bozulan şeyler ve ömürleri 2 yıllık. Aniden başlayan bir şey olduysa müşteri hizmetlerini arayın, her şey normal gözüküyor derlerse modeminiz bozulmuştur.

Geri
Yukarı