Pingim sabit değil

n4s4h

Centipat
İyi akşamlar. TF3200 ethernet bağdaştırıcısı kullanıyorum format attıktan sonra oyunlarda pingim hiç sabit olmuyor bir anda 200 300 artıyor ve oyunlar çekilmez hâle geliyor.
Dediğim gibi önceki işletim sistemimde (Windows 10) böyle bir sorun yoktu format attıktan sonra neyi yanlış yapmış olabilirim?

Güncelleştirmeleri tam olarak yaptığınızdan emin olun.
Oynadığınız oyunu Windows güvenlik duvarı engelliyor olabilir bir uygulamanın güvenlik duvarını aşmasına izin ver seçeneğiniyle uygulamayı ekleyip deneyebilirsiniz.

NAT Type : Strict olabilir kontrol edebilirsiniz. Bunun cozumunu gordum ama sizde ki daha farkli bir sorun olabilir bir kontrol edin. COD warzone - GTA 5 filan oynuyorsaniz gorebilirsiniz oyun icinden.

Ping arttığı zaman başka birisi interneti kullanmaya başlıyor olabilir mi?
Ama format atmadan önce hiç böyle bir sorun yoktu yani sorunun onda olduğunu sanmıyorum.
Güncelleştirmeleri tam olarak yaptığınızdan emin olun.
Oynadığınız oyunu Windows güvenlik duvarı engelliyor olabilir bir uygulamanın güvenlik duvarını aşmasına izin ver seçeneğiniyle uygulamayı ekleyip deneyebilirsiniz.
Bu çözümü görmüştüm ve güvenlik duvarını devre dışı bıraktım yani hala sorun devam etti.
NAT Type : Strict olabilir kontrol edebilirsiniz. Bunun cozumunu gordum ama sizde ki daha farkli bir sorun olabilir bir kontrol edin. COD warzone - GTA 5 filan oynuyorsaniz gorebilirsiniz oyun icinden.
Hiç anlamadım dediğinizi genellikle LoL,ETS2 oynuyorum multiplayer olarak.
Windows Uptade devre dışı bırakıp öyle dene
Bıraktım şuan ve deniyorum geri dönüş yapıcam.
Windows Uptade devre dışı bırakıp öyle dene
Hayır işe yaramadı.Yine sabit değil dalgalanıyor şuan hâlâ

Son düzenleme:

Geri
Yukarı