Pinlerin arasına kaçan termal macun nasıl temizlenir?

Saf alkol kullanmanız gerekiyor macunu yumuşatıp yukarıdaki arkadaşların söylediği gibi iğne veya sulu boya fırçasıyla nazikçe temizleyin.

Cevaplarınız için teşekkür ederim eğer bu şekilde çalışırsa kullanmaya devam edeyim mi eğer hayır ise sulu boya fırçasına saf alkol sürüp çıkarmayı deneyeceğim.

Aldığın kişi kullandım demiş ama ne olur olmaz temizleyebiliyorsan temizle ama dediğimiz şeyler ile temizlemen gerekiyor unutma yoksa sıkıntı olur çizilir veya yamulur.

Bence temizle, daha geçen hafta başıma geldi. Çok az macun izi olsa bile açamıyordum bilgisayarı. İğne kullanma, eski bir diş fırçası ve limon kolonyası işini görür. Sonra çok yakın olmayan bir mesafeden saç kurutma makinesinin soğuk tarafıyla kurutmaya çalış ve biraz bekle. Ben böyle çözmüştüm pinlere bulaşan macun sorununu.

Limon kolonyası iş görürse saf alkol almaya gerek kalmaz evdeki diş fırçaları hepsi sert onlarla değil ama sulu boya fırçasıyla yapmayı düşünüyorum çok teşekkür ederim cevabın için.

Limon kolonyası kullananlar var ama kullanma hususunda emin değilim kullancaksanda çok iyi kuruduğuna dikkat et sıkıntı olabilir yoksa.

Yeni konular

Geri
Yukarı