Pinti. Store güvenilir mi?

Sitede direk bağlantı olarak yer alıyordu fakat kaldırmıştım aşırı yoğunluk olduğunda, eklenti siteyi yorduğu için. Şu an tekrar ekledim haklısınız kusura bakmayın.
Buraya ekledim, ek olarak da anasayfada sol köşede çıkıyor.

WhatsApp'a yazdım bakabilir misiniz?
Sitede direk bağlantı olarak yer alıyordu fakat kaldırmıştım aşırı yoğunluk olduğunda, eklenti siteyi yorduğu için. Şu an tekrar ekledim haklısınız kusura bakmayın.
Buraya ekledim, ek olarak da anasayfada sol köşede çıkıyor.

WhatsApp'a tekrar bakabilir misiniz?

Merhaba, bir sorum olacak. Ben PC mi değiştireceğim, şimdi oyunu alsam PC değiştirdiğimde yeni PC'den oyunu oynasam garanti bozulur mu?

Her kullanıcı için 1 lisans veriliyor, iki bilgisayarın aktif olarak kullanıldığı tespit edilirse maalesef lisans iptal edilir.

Hocam merhaba, ben F4 Ultimate indiremediğimi söylemiştim. Yaklaşık 2-3 hafta standart ama Ultimate car Pass vs. ile oynadım DLC'leri indiremedim. Hesabın şifresi değişti, 3 gündür yanıt bekliyorum. Yardımcı olur musunuz?

Hocam merhaba, ben F4 Ultimate indiremediğimi söylemiştim. Yaklaşık 2-3 hafta standart ama Ultimate car Pass vs. ile oynadım DLC'leri indiremedim. Hesabın şifresi değişti, 3 gündür yanıt bekliyorum. Yardımcı olur musunuz?

Merhabalar, buradan yanıt vermem biraz saçma olacak ama şifrenin sonu 1 değil 11. Efendim, gecikme için üzgünüm.

Merhabalar, buradan yanıt vermem biraz saçma olacak ama şifrenin sonu 1 değil 11. efendim, gecikme için üzgünüm.

Dün gece FH4 satın almıştım, yazdığı gibi 24 saat içinde bugün saat 15'de geldi fakat hala giriş yapamadım. Bütün talimatlara uydum fakat hala giriş yapamıyorum, Instagram'dan yazdığımda hiç cevap alamadım, WhatsApp'dan yazdığımda cevap verildi fakat sorunum çözülmedi.

Geri
Yukarı