Pioneer APS-SE20G-1TB vs XPG ASX8200 PRO

mcknife

Centipat
Arkadaslar. Pioneer markasının 1 TB'lık aşağıda linkte görebileceğiniz SSD'nin okuma yazma değerleri dikkatimi cekti. Yaklasık 890 TL'ye geliyor sizce güvebilip alınır mı? Veya hic ugrasmayıp yaklasık 50TL daha pahalı XPG marka 1 TB'lık SSD'yi mi alayım? Veya bu iki ürün dısında bu hızlara yaklasan aynı fiyatlarda tavsiyeniz var mıdır?

Bu da karsılastırması, Pioneer'de ilginc bir sekilde 3000/3400 veri var. Siz ne dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
kdv dahil 910 lira kalite belli...düsünmeden alıyorum ama ilk önce mağaza ile teyitleselimde bir süpriz olmasın.emeğiniz yardımınız icin cok tesekkürler
birde bişey daha soracağım daha önce bu siteden alısveriş yapan varmıdır?Hiç duymadımda daha önce sıkıntı yasamayalım?

Son düzenleme:
Bugün aradım sordum fiyatın doğru olduğunu söylediler ancak stok temini 9günü buluyormuş ben pek inandırıcı bulmadım içime sinmedi.siz 480gb ürünü nerden kaça aldınız?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı