Pioneer Midrange alınır mı?

• Konuyu başlatan Nazm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 3B

Nazm

Hectopat
Daha fazla  
Pioneer TS 2010PRO Midrange alınır mı? Ses kalitesi nasıldır? Apocalypse'ye göre nasıldır? Bir de Jameson USA 5000.5 amfi kaldırır mı?

Merhaba bütçe nedir? Pioneer midrange alınmaz Pioneer oval alınır. Midrange olarak massive, forx, dator, apocalypse, vibe, mobass gibi markalar tercih edilmeli bütçenizi yazın amfinize göre ayarlayayım hemen.

Son düzenleme:
Hocam şu an arabada 650W Pioneer oval Yamaha 400W oval önde de Pioneer tss 20 ve Pioneer 300W 16 cm hoparlör var öndeki 300W Pioneer'ların sesi çok arkada kalıyor o yüzden midrange düşündüm bütçe maksimum 4k.

Bir de Pioneer 1400W 400rms çift bobin bas var.

Hocam şu an arabada 650W Pioneer oval Yamaha 400W oval önde de Pioneer tss 20 ve Pioneer 300W 16 cm hoparlör var öndeki 300W Pioneer'ların sesi çok arkada kalıyor o yüzden midrange düşündüm bütçe maksimum 4K.

Bir de Pioneer 1400W 400rms çift bobin bas var.

Hocam anlamadığım ses çok arkada kalıyor derken anlamadım ama. Sistemi kendiniz dinlemek için dizmişsiniz anladığım kadarıyla amacanınız yükseltme yaparak müziği dışarıya dinletmekmi.

Hocam anlamadığım ses çok arkada kalıyor derken anlamadım ama. Sistemi kendiniz dinlemek için dizmişsiniz anladığım kadarıyla amacanınız yükseltme yaparak müziği dışarıya dinletmekmi.
Hocam arka hoparlörler öndeki hoparlörlerin sesini bastırıyor doğrumu anladım?

Aynen arkadakiler sesi bastırıyor.

Hocam öne bahsettiğim gibi yüksek seviye midrange takarsanız ön çok şiddetli çalar ama arkası tane tane çalar ön gümbür gümbür olur o yüzden bence Pioneer midrange alabilirsiniz. Amfinize gelecek olursak bütün sistem jameson amfiyemi bağlı

Evet jamesona bagli.

Hocam amfiniz yetersiz büyük ihtimal ön kapılar teyibe bağlı (büyük ihtimal) amfiye bağlıysa ön kapılara 16cm forx 3065 takın amfiye bağlamasanızda dengeli bir çalma sağlanır kesinlikle amfiyi 2'ye çıkarmalısınız o kadar cihaza 1 amfi yetmez yüksek seste fazla ısınma ses kesme gibi sorunlar ortaya çıkar.

Peki amfi ne almalıyım.

Hocam bugün denedik midrange ama bilindik kaliteli bir marka değildi ses amfiye bağladığımız zaman sadece denemelik taktık çıkardık o yüzden sordum.

Geri
Yukarı