Piranha 2350 alınır mı?

koalanız

Centipat
Daha fazla  
Bu ayın 14'ünde marketlere geliyormuş. 50.000.000 tıklama ömrü falan filan yazıyor mebrane gibi gözüküyor ama çözemedim. Sizce nedir alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ayın 14'ünde marketlere geliyormuş. 50.000.000 tıklama ömrü falan filan yazıyor mebrane gibi gözüküyor ama çözemedim. Sizce nedir alınır mı?

Bu ayın 14'ünde marketlere geliyormuş. 50.000.000 tıklama ömrü falan filan yazıyor memurun gibi gözüküyor ama çözemedim. Sizce nedir alınır mı?
Piranha markalı şeyler genellikle dandik oluyor, 4-5 yıl öncesinde marketten kablolu kulaklığını almıştım kablosunda sorun çıkmıştı garantisi vardı servisine gönderdik kablosunu değiştirmişlerdi fakat bunun için kulaklığın fiyatından daha fazla para istemişlerdi. 😃

2 yıl önce kullandım mekanik gibi tıklama hissi yok ama hala çalışıyor ama wasd tuşları silinmeye başlamıştı.

He yok ondan bahsetmedim bu ürün yeni galiba numpad yok falan bir de dediğim gibi 50.000.000 sallama gibi geldi o nedenle sordum.

Piranha markalı şeyler genellikle dandik oluyor, 4-5 yıl öncesinde marketten kablolu kulaklığını almıştım kablosunda sorun çıkmıştı garantisi vardı servisine gönderdik kablosunu değiştirmişlerdi fakat bunun için kulaklığın fiyatından daha fazla para istemişlerdi. 😃

O biraz Epic bir durum olmuş ilk oyuncu ekipmanların piranhaydı haklarını yiyemem iyi dayandılar hatta hala duruyorlar.

Vallahi düz membran klavye ama TKL fiyatı uygun ama öbür TKL membran klavyelere bakmadım daha ucuzu var mıdır bilemem plastik kaliteside çok iyi beklenemez bence. Ben Full olan versiyonu almıştım dandik açıkçası ama iş görebilir yani ışıklarındanda pek bir şey bekleme berbat. Onunkide aynıdır büyük ihtimalle.

Geri
Yukarı