Piranha gamepad titreşimi aktifleştirme

RoyMustang23

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, dün A101'den kablosuz Piranha 8851 Game Controller aldım. Titreşimi var lakin oyunlarda titreşimi açmama rağmen hiç titreştiğine şahit olmadım. Bunun bir çözümü var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, dün A101'den kablosuz Piranha 8851 Game Controller aldım. Titreşimi var lakin oyunlarda titreşimi açmama rağmen hiç titreştiğine şahit olmadım. Bunun bir çözümü var mı acaba?
Kablosuz olacak şekilde kullanırsan otomatik titreşim alırsın bu videodaki talimatları yerine getir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kablosuz olacak şekilde kullanırsan otomatik titreşim alırsın bu videodaki talimatları yerine getir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam benim kol böyle değil ya. Usb kablosu ile bir aparatı takıyorum pcye , kol da ona bağlanıyor. Attığınız herhalde direkt bluethoothla bağlanan kollar için geçerli, hani kabloyla bağlantı gibi bir şey de yok benim kolda.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-05-22 at 14.48.23.jpeg
    WhatsApp Image 2021-05-22 at 14.48.23.jpeg
    215,8 KB · Görüntüleme: 66
hocam benim kol böyle değil ya. Usb kablosu ile bir aparatı takıyorum pcye , kol da ona bağlanıyor. Attığınız herhalde direkt bluethoothla bağlanan kollar için geçerli, hani kabloyla bağlantı gibi bir şey de yok benim kolda.
Hayır hocam, bende aynı kolu kullanmaktayım. Bluetooth ile çalışmakta Ya da bluetooth yok sizde. Bluetooth aparatı alıp bu işlemleri uygulayın, bende bu şekilde kullanmaktayım
PSG - Mini V5.0 Usb Bluetooth Dongle 5.0 Bluetooth Adaptör Fiyatı, Yorumları - Trendyol böyle bir aparat alıp kullanmanız lazım.

Hayır hocam, bende aynı kolu kullanmaktayım. Bluetooth ile çalışmakta Ya da bluetooth yok sizde. Bluetooth aparatı alıp bu işlemleri uygulayın, bende bu şekilde kullanmaktayım
PSG - Mini V5.0 Usb Bluetooth Dongle 5.0 Bluetooth Adaptör Fiyatı, Yorumları - Trendyol böyle bir aparat alıp kullanmanız lazım.
Şimdi anlamadığım nokta şu sizin de kullandığınız kol benimki gibi ise bir önceki attığım yazıdaki fotoğraftaki aparatla mı çalışıyor sizinki de ? öyleyse neden gerek olsun ki ayrıyetten attığınız linkteki aparattan , PC'de var bluethooth onu mu soruyorsunuz bir de anlamadım. Kolun attığım resimdeki olan aparatıyla kullanıyorum sorun olmadan zaten ama sadece o titreşim şeyini halledebilmek için linkte attığınızdan mı almam gerekiyor :)

Şimdi anlamadığım nokta şu sizin de kullandığınız kol benimki gibi ise bir önceki attığım yazıdaki fotoğraftaki aparatla mı çalışıyor sizinki de? Öyleyse neden gerek olsun ki ayriyeten attığınız linkteki aparattan, PC'de var bluethooth onu mu soruyorsunuz bir de anlamadım. Kolun attığım resimdeki olan aparatıyla kullanıyorum sorun olmadan zaten ama sadece o titreşim şeyini halledebilmek için linkte attığınızdan mı almam gerekiyor :)

Hayır hocam o aparat bende yok ben Bluetooth ile oynuyorum. 2.4GHz aparat varsa Bluetooth ile oynayamazsınız sanırım. Kolunuzun Bluetooth desteği var mı?

Sadece 2.4 GHz wireless diyor hocam bluetooth yok sanırım ama ben bu aparatla sorunsuz bir şekilde kablosuz oynuyorum ama bu titreşim olayını çözemeyecem sanırım bugün ilk açtıgımda random titreşti ama ne ile alakalı olduğunu bilmiyorum.

Sadece 2.4 GHz Wireless diyor hocam Bluetooth yok sanırım ama ben bu aparatla sorunsuz bir şekilde kablosuz oynuyorum ama bu titreşim olayını çözemeyeceğim sanırım bugün ilk açtıgımda random titreşti ama ne ile alakalı olduğunu bilmiyorum.

Onun hakkında benim de bir fikrim yok hocam. Bence iade edip Bluetooth destekli alabilirsiniz. Yine de siz bilirsiniz tabii.

Geri
Yukarı