Piranha Gamepad tuşlarında semboller yerine numaralar var

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, kaç gündür gamepad siparişimi bekliyorum. Sonunda geldi, açtım paketi ve çok üzüldüm. Fotoğraftaki görsel:

1623397995554.png

Fakat açtığımda tuşlar yanlıştı. Kare, üçgen, daire ve çarpı yerine 1, 2, 3 ve 4 vardı. Neden böyle oldu? Oyunlarda sıkıntı çıkarır mı?
@nickyokaga Gülücük atacağına cevap verseydin keşke.

Son düzenleme:
Hocam indirime girmişti 100 liraya aldım. Acaba yanlışını mı aldım anlamadım ki? Peki bu oyunlarda sıkıntı çıkarır mı? Katana Zero ve Dead Cells yani platform oyunları oynayacağım.

Hocam indirime girmişti 100 liraya aldım. Acaba yanlışını mı aldım anlamadım ki? Peki bu oyunlarda sıkıntı çıkarır mı? Katana Zero ve Dead Cells yani platform oyunları oynayacağım.

Tahminimce hiçbir sıkıntı çıkmaz ama kare ile yuvarlağın yeri farklı olabilir o da kesin değil oyunlarda kesin çalışır ama.
100 lira çok vermişsin bu arada attım N11 linki bile 50 lira falan.

Tahminimce hiçbir sıkıntı çıkmaz ama kare ile yuvarlağın yeri farklı olabilir o da kesin değil oyunlarda kesin çalışır ama.
100 lira çok vermişsin bu arada attım N11 linki bile 50 lira falan.
Hocam takıyorum ses geliyor bilgisayardan. Sonra analog tuşuna basıyorum yanıyor gamepad. Fakat oyun algılamıyor ne yapacağım?

Dead Cells ve Katana Zero dediğine göre Game Pass'den alıyorsun Game Pass'de bildiğim kadarıyla sadece Xbox kolları çalışıyordu sanırım haberin olsun.

Geri
Yukarı