Piranha USB çoklayıcı 39TL ve Full HD PC kamera 79TL

F/P değil ucuz sadece.
F/P'dir.
Fiyatına göre performans olarak değerlendiriyoruz sonuçta.
Bu model en ucuz modellerden birisi. İnternette 110-120TL arasında. Size gelip 100TL Webcam önerisi istesem bunu önereceksiniz sonuçta 100TL bütçesi olana F/P oluyor. Bu bütçede rakibi yoksa durum bu.

@aliaksandr Ben daha önceden almıştım. 1'den fazla bellek takınca voltajdan kaynaklı hızlarda bayağı bir yavaşlama oluyor. Üzerinde ayrıyeten harici bir güç bağlamak için adaptör girişi koymuşlar ama kaç Volt kaç amper bir adaptör bağlanması gerektiğini hiçbir yerde yazmamışlar. Genel olarak sadece USB bellek, taşınabilir HDD, telefon falan takıyorum dosya aktarımı yapmak için. Yavaş ama günü kurtarıyor. Sadece kablosu kısa 30-40 cm falan. Laptop için iyi ama masaüstü için sıkıntı oldu biraz. Güzel bir yere konumlandırmıyorsun, kasanın dibinde duruyor.

Ben almaya gideceğim market açılınca buraya incelemesini atarım.

Kim son webcami aldı?
Markete gittim 5dk önce webcam kalmamış la yavaş market açılalı bir saat oldu neyse USB çoklayıcıyı aldım incelemesini yaparım gün içerisinde.

Son düzenleme:
Memnun olan da var olmayanda, bu paraya alınabilecek F/P ürünü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
e9.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı