1080p 30 FPS Full HD kamera 99 TL

Nasıl yani hocam DC'de kullanamayacak myım?
Açınca siyah ekran veriyor desteklemiyor, OBS eklentisi olan bir sanal görüntü aracı var onunla verebiliyorsun. Belki bir yazılım güncellemesi vs. gelirse düzeltirler. Arkadaşlarımla beraber 5 adet almıştık hepimiz iade ettik.

Açınca siyah ekran veriyor desteklemiyor, OBS eklentisi olan bir sanal görüntü aracı var onunla verebiliyorsun. Belki bir yazılım güncellemesi vs. gelirse düzeltirler. Arkadaşlarımla beraber 5 adet almıştık hepimiz iade ettik.
İlginç bir durum. Kameralarda böyle bir olay olduğunu bilmiyordum sonuçta tak çalıştır bir ürün yazılımı yok. Sizin yanlış yapmış olma ihtimaliniz var mı? Ürün bugün gelicek bana deneyip yazarım akşam.

Kamera bana 5 dk önce ulaştı. Discordda çalışıyor ve beklediğimden çokta iyi çalışıyor. Önceden 100 tl civarına aldığım microsoft hd 3000'den kat kat daha iyi. Özellikle onda çok fazla fps düştüğü oluyordu bunda öyle bir sıkıntı göremedim.

Az önce elime ulaştı benimde. Discord ve OBS'de sorunsuz çalışıyor. Direkt tak-çalıştır ürün. 1080p 30 FPS. Çözünürlük 100 TL için gayet iyi idare edecek bir ürün.

İlginç bir durum. Kameralarda böyle bir olay olduğunu bilmiyordum sonuçta tak çalıştır bir ürün yazılımı yok. Sizin yanlış yapmış olma ihtimaliniz var mı? Ürün bugün gelicek bana deneyip yazarım akşam.
Ürün tak çalıştır yanlış olma ihtimali yok diye düşünüyorum. Discord ve OBS üzerinden düşük fps ve garip bir görüntü verdiğini mail atıp bildirmiştim. Gereken güncellemeyi yapmışlar sanırım Gamegaraj gerçekten ilgili bir firma, alan arkadaşlara hayırlı olsun farklı kamera almasam bu sorun çözüldüyse bu fiyata kesinlikle alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı