Çözüldü Pisi Linux çöktü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mergen Tengri

Hectopat
Makaleler
8
Daha fazla  
Meslek
Tekno-Lokum
Bugün bilgisayarı açtım, sorunsuz kullanıyordum herhangi bir sorun yoktu. Birdenbire bilgisayar dondu, fare hareket edebiliyordu ve ben de yeniden başlattım. Şimdi ise ekran böyle kaldı.
Karıncalı ve hiçbir şey olmuyor.
Lütfen yardım eder misiniz?

16490725127208906149928212862955.jpg

@Üzüntü @Ram_kafasi @46imt @GNU or NOT @Linux Aliskanligi @349398 @linux_user

Çözüm
Hocam ekran kartı yanmış sanki, yazılımsal bir soruna benzemiyor.
Hocam sorun yazılımsal çünkü Pisi Linux'u Live olarak çalıştırabiliyorum. Ve format atınca düzeliyor ama format atmak istemiyorum. Daha önce yaşamıştım bunu formatla çözdüm.
Arkadaşlar, sorunu çözdüm.
Pisi Linux'ta bi' paketi kurarken "Çakışan Paketleri Kaldır" diye bir hata veriyordu ve bende (Evet)'e basıyordum.
Sorun oradaymış. Paketleri kaldırdığın an sistem dosyaları da siliniyor ve bu yüzden bilgisayar çöküyormuş.
Format attım sorun düzeldi.
Hocam ekran kartı yanmış sanki, yazılımsal bir soruna benzemiyor.
Hocam sorun yazılımsal çünkü Pisi Linux'u Live olarak çalıştırabiliyorum. Ve format atınca düzeliyor ama format atmak istemiyorum. Daha önce yaşamıştım bunu formatla çözdüm.
Arkadaşlar, sorunu çözdüm.
Pisi Linux'ta bi' paketi kurarken "Çakışan Paketleri Kaldır" diye bir hata veriyordu ve bende (Evet)'e basıyordum.
Sorun oradaymış. Paketleri kaldırdığın an sistem dosyaları da siliniyor ve bu yüzden bilgisayar çöküyormuş.
Format attım sorun düzeldi.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı