Pitbull nasıl bakılır?

Hocam zamanında pitbullar bebek bakıcısı olarak eğitiliyordu her köpeğin kendine has bir özelliği var ona bakarsan goldende normalde av köpeği pitbulu adamakıllı eğitirsen iyi köpek olur çocuklarla çok iyi anlaşıyor iyi eğitimle.

Tofaş modifiye arabalar ile o ırk köpekler hem halkın gözünde hem de bazı resmi mercilerde kara liste oldular hocam. Şimdi medya ve haberlerdeki onca olay yüzünden o ırk ne kadar iyi huylu olsa bile sokağa çıkaramazsın. Ben gücüm ona yetiyor diye zamanında bir Şahin'i bana küfretmesinler diye aile aracı olarak almadım. Bir deli kuyuya taş atar ama ceremesini 40 kişi çeker.

Tofaş modifiye arabalar ile o ırk köpekler hem halkın gözünde hem de bazı resmi mercilerde kara liste oldular hocam. Şimdi medya ve haberlerdeki onca olay yüzünden o ırk ne kadar iyi huylu olsa bile sokağa çıkaramazsın. Ben gücüm ona yetiyor diye zamanında bir Şahin'i bana küfretmesinler diye aile aracı olarak almadım. Bir deli kuyuya taş atar ama ceremesini 40 kişi çeker.
Hocam dediğim gibi her iş eğitimde bitiyor.

Pitbull sahiplenmeyi düşünüyorum önceden köpek bakmadım. Kesinlikle agresif bir köpek olarak yetiştirmek istemiyorum, nelere dikkat edebilirim? Pitbull bakmak yasak mı dışarıda gezdirebiliyor muyum? Pitbull bakarken dikkat etmem gereken noktalar var mı? Sorularım bunlardı şimdiden teşekkürler.

Hocam neden pitbull yani onu merak ediyorum açıkçası daha sakin bir köpek tercih etseniz eğitimi sizin için daha kolay olmaz mı?

@Rowns ayrıca kanka pitbul rottweiler gibi köpeklerin karakterleri baskın olur sana tavsiyem golden lablador yada küçük ırk köpekleri beslemen.

Çiğ et vermeyin hocam iyi davranın agresif olmasın.

Çiğ et saldırganlaştırır gibi şeylere inanmayın Türkiye'de az da olsa çiğ etle besliyen var genelde yabancılar köpekleri çiğ etle besler buna Raw ve Barf diet denir normal kuru mamadan dağa sağlıklı.

Hocam neden pitbull yani onu merak ediyorum açıkçası daha sakin bir köpek tercih etseniz eğitimi sizin için daha kolay olmaz mı?

Benim ev sahibi çift yaşlı ve çocukları Golden cinsi bir köpeği eğittirip onlara verdiler. Mübarek bildiğin çamaşır bile yıkıyor yahu 😁 Makinayı benden daha iyi doldurup boşaltıyor, kapı açması bile çok tatlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı