Pixel art çalışmaları nerede satılabilir?

Quikied

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaptığım çizimleri satabileceğim bir yer var mı ve nasıl satabilirim yani ben bunu yapıyorum mesela ama adam bunu görmek isteyebilir, ve görüce fotoğraf da çekebilir o yüzden bana biraz yardımcı olursanız çok sevinirim.

Arkadaşlar yaptığım çizimleri satabileceğim bir yer var mı ve nasıl satabilirim yani ben bunu yapıyorum mesela ama adam bunu görmek isteyebilir, ve görüce fotoğraf da çekebilir o yüzden bana biraz yardımcı olursanız çok sevinirim.
Hocam öyle bir site çok duymadım ama size bir kullanıcı gelip Pixel bir resim veya karakter isteyebilir sizde para karşılığında yapabilirsiniz.

NFT platformlarında satabilirsiniz. NFT platformlarında çoğunlukla pixel art çizimlet satılıyor.

itch.io, Unity AssetStore, OpenGameArt gibi yerlerde paylaşabilirsiniz.
OpenGameArt sitesinde satış yapılmıyor bildiğim kadarıyla. NFT işi biraz güç, nereden ne para isteyeceği belli olmuyor.
Ayrıca bionluk gibi platformlarda pixelart yaptığınıza dair ilanlar, yine bu forumda hizmet ilanları bölümüne bir konu açmanız olabilir.
mesela ama adam bunu görmek isteyebilir, ve görüce fotoğraf da çekebilir
Yaptığınız ama satmadığınız güzel işlere ait bi "press kit" yapın kendinize, üstüne filigran koyup eklersiniz profillerinize. Sorun olmaz.

Son düzenleme:
Filigran eklersiniz üstüne. Silinip orijinal hali kullanılamayacak bir şekilde. Bunların sorun olacağını sanmıyorum pek.

Ya bir de müşteriye istediğini vermek istiyorum o yüzden bionluk yapmam büyük ihtimalle şöyle düşündüm, ben bir şey yapacağım ve onu almak isteyen alacak. İstek değil de daha çok ben istediğimi çizeceğim isteyen alacak.

Geri
Yukarı