Pixel Experience 11 (Plus) nasıl kurulur?

Gameon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Selamlar, bu videodaki adımları uygulayacağım. Sizce bu videodakiler doğru adım mı, yani uygulayabilir miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mi kilidini açacağım ama güvenlik ve hat (SIM kartı) açısından bir sıkıntı yaşar mıyım?

Custom ROM atıyor kısaca. Yani uygulanabilir.

Doğru yaparsanız herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Bir sorum olacak, bu ikisinden hangisini indirmem gerekiyor?
Ekran görüntüsü 2021-12-18 233653.png

Sağ olun bir sorum daha olacak video da neden MIUI ROM'u indiriyor? Normalde pixel Experience kurmamız gerekmiyor mu? MIUI ROM'unu ne için flash'lıyor. Kendi MIUI vendor ROM'umu buldum ama MIUI v11.0.1.0 var benimkisi şu an MIUI 12.5'de.
Vendor, telefonun donanımlarıyla ilgili yazılımları içeren kısım oluyor ve telefon üreticisi tarafından kodlanıyor. Bilgisayardaki sürücüler gibi düşünebilirsiniz. Bazı ROMlarda Vendor içinde hazır olarak bulunuyor ancak bazılarında el ile patchlenmesi gerekebiliyor.
Hocam konu hakkında bilginiz var mı bilmiyorum, sormak istedim. 11 yüklemek mantıklı ? Bazı insanlar 10 yüklüyor. Bazıları 9 yüklüyor. Bende şimdi yükleyeceğim ama hangisini yüklemek mantıklı bilmiyorum.
Cihazınıza bağlı bir durum. 11'de yüksek performans alabiliyorsanız 11 yüklemek daha mantıklı, cihazınız yetmiyor ve bazı durumlarda kasıyorsa sürüm düşürebilirsiniz.

Vendor, telefonun donanımlarıyla ilgili yazılımları içeren kısım oluyor ve telefon üreticisi tarafından kodlanıyor. Bilgisayardaki sürücüler gibi düşünebilirsiniz. Bazı ROMlarda Vendor içinde hazır olarak bulunuyor ancak bazılarında el ile patchlenmesi gerekebiliyor.

Cihazınıza bağlı bir durum. 11'de yüksek performans alabiliyorsanız 11 yüklemek daha mantıklı, cihazınız yetmiyor ve bazı durumlarda kasıyorsa sürüm düşürebilirsiniz.
Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı