Pixel oyun önerisi

Hocam tutunursunuz. Ancak sizin gibi video çeken insanlarda var. Misal rimworld serisi yapmaya başladın ama senin gibi 10 kanal daha buna karar verdi. İzleyici 11 kişiden yalnızca birini izler (umduğunu bulamaz ise başka). Çünkü yeterli zamanı ve sabrı yoktur. Bu yüzden YouTube içeriği üretenler ilginç içerikler bulmak zorunda. Bana seni izlemem için bir neden sunmanı istiyorum.
Hocam başka oyunlar tutmaz mı? Mesela Adolf hitlerin komşusu olduğumuz oyun var. Who is this man tutar mı? Mad games tycoon 2 tutar mı?

Hocam başka oyunlar tutmaz mı? Mesela Adolf hitlerin komşusu olduğumuz oyun var. Who is this man tutar mı? Mad games tycoon 2 tutar mı?
Peki sana bir öneri sunacam. Yeterli vaktin olduğunu düşünüyorum. Bu seriyi çekmeni ve YouTube'a atmanı izlenme sayını incelemeni isteyecem. Eğer ben haksızsam zaten izleniyor olacan. Baktın izlenmiyon YouTube'un kitlesinin ne istediğini anlamış olcan. Kazan kazan durumu.

Peki sana bir öneri sunacam. Yeterli vaktin olduğunu düşünüyorum. Bu seriyi çekmeni ve YouTube'a atmanı izlenme sayını incelemeni isteyecem. Eğer ben haksızsam zaten izleniyor olacan. Baktın izlenmiyon YouTube'un kitlesinin ne istediğini anlamış olcan. Kazan kazan durumu.
Hocam EKPSS ye çalışmak mı mantıklı video atmak mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı