Pixel Worlds WL nasıl kazanılır?

ImortalSwerd

Hectopat
Daha fazla  
Pixel Worlds oynayan çok kişi yoktur diye düşünüyorum ama yine de sorayım. Oyuna yeni başladım 0 WL var nasıl WL kasabilirim. Benim bildiğim bir yöntem var, o da soil ve lavayı birleştirip wood block, obsidian ve marble ı birleştirip magic stuff yapmak. Sonra ikisini birleştirip wooden platform yapmak. Sizin bildiğiniz başka taktikler var mı?

Biz oynarken fishing ve mining yapıyorduk şu anda işe yararmı bilmiyorum 2 yıl geçti neredeyse hala kazançlı mı bilgim yok ama fishingten 2 haftada 10 pl şu anda byte var kaça denk geliyor bilmiyorum piyasayla miningtede arkadaşım 0'dan deneme yaparken 1 haftada 1pl çıkarmıştı itemsiz bunları yapabilirsin bir de buradan elde ettiklerini piyasayı düzgün takip edip item alıp satabilirsin bunun için bayağı bir bütçe lazım oyun için biz frost capelerden 10 tane alıp saklayıp kaar etmiştik.

Biz oynarken fishing ve mining yapıyorduk şu anda işe yararmı bilmiyorum 2 yıl geçti neredeyse hala kazançlı mı bilgim yok ama fishingten 2 haftada 10 pl şu anda byte var kaça denk geliyor bilmiyorum piyasayla miningtede arkadaşım 0'dan deneme yaparken 1 haftada 1pl çıkarmıştı itemsiz bunları yapabilirsin bir de buradan elde ettiklerini piyasayı düzgün takip edip item alıp satabilirsin bunun için bayağı bir bütçe lazım oyun için biz frost capelerden 10 tane alıp saklayıp kaar etmiştik.
Hocam peki hala oynuyor musunuz oyunu?

Oyunda çok fazla oyuncu yok sanırım. 100 adet wooden platform yaptım ama bir türlü satamıyorum. Ne yapmamı önerirsiniz?

Şu anda piyasayı bilmediğimden hiçbir şey diyemem yanlış olmaması için bu tarz oyunlarda piyasayı hep takip etmek neyin çok satıldığını bulmak gerek.

Şu anda piyasayı bilmediğimden hiçbir şey diyemem yanlış olmaması için bu tarz oyunlarda piyasayı hep takip etmek neyin çok satıldığını bulmak gerek.
Peki şuan oyunda hiçbir şeyim olmadığını düşünürsek ne yapmamı önerirsiniz? Growtopia'da dirt farm yapıyorduk burada da olur mu acaba 😀

Peki şu an oyunda hiçbir şeyim olmadığını düşünürsek ne yapmamı önerirsiniz? Growtopia'da Dirt farm yapıyorduk burada da olur mu acaba 😀

Burada 1pl+ kişiler genellikle farm ile uğraşmıyor o yüzden farmda pek tutmuyor oyunda bedava mining seti alıp başla derim tabii ilk byte coin ile takas yerinde taşların değerlerine bak orada öğrenmiş olursun YT'de hakkında bayağı bir bilgi vardı o zamanlarda şimdi de vardır eminim.

Geri
Yukarı