Piyasa yapmak nedir?

N0rvecli

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Türk Silahlı Kuvvetleri Uz. Çvş. Ad
Sosyal medyada denk geliyorum böyle bilmem yaza son 2 ay bilmem kışa 1 hafta nedir bunun olayı? Günde bindigi araçlara veya gittikleri cafeye yazın veya kışın gidince (binince) piyasa mı yapmış oluyor bu vatandaşlar 🤔

Son düzenleyen: Moderatör:
Piyasa arabacıların içerisinde son ses müzik ile kafeler sokağında turlamak veya caddede kız düşürmeye çıkma kelimesi olarak kullanılır ama işin sonunda el boş toto yaş geri döneriz arabacı olarak :D

Piyasa arabacıların içerisinde son ses müzik ile kafeler sokağında turlamak veya caddede kız düşürmeye çıkma kelimesi olarak kullanılır ama işin sonunda el boş toto yaş geri döneriz arabacı olarak :D

Vasıfı. olmayan işi gücü hasta yorgun vatandaşlara rahatsızlık veren kişilersiniz anladığım kadarı ile anlattığın için sağ ol.

1.6 Atmosferik araba ile kendini caddenin ilahi ilan edip, varex egzozlar, bilinçsiz yapılmış kesik yaylar ve en ucuzundan ses sistemleri ile hem görüntü hemde ses manasında kirlilik yaratan sincan kekolarının uydurduğu jargon. Yaptıkları arabalar da o kadar kötü oluyor ki ülkenin modifiye kültürünü hiç ediyorlar resmen. Nesillerinin tükenmesi ümidiyle...

Bunu ben de bir türlü anlayamadım ama yine sosyal medyadan çıkma boş bir terim olduğuna eminim. Araba sürmenin yeni adı "Piyasa yapmak" olmuş. Millet delirmiş delirmiş.
Sen sesi fulleyip iki kız çekip mahalleyi inletmeyi araba sürmek olarak görüyorsan haklısın, araba sürmeye piyasa yapmak deniliyormuş, vay be.

Yeni konular

Geri
Yukarı