Piyasada çok az brown Switch klavye var

900tl ye denk geliyor kupon ile gateron brown switch hotswap 8-9 gün önce 709tl idi
Bu marka hakkında pek bilgim yok açıkçası. Logitech gibi büyük markalardan biri mi, hangi switchi kullanıyor mesela?

Blue switch hissiyatında sessiz klavye istiyorsanız G815/915 clicky switch düşünebilirsiniz. Sesi blue switchlere göre çok daha az ve tactile bump olduğu için hissiyat olarak aynı.

Veya aynı klavyenin tactile modellerine de bakabilirsiniz. Clicky ile neredeyse aynı hissiyatta fakat daha sessiz. Her iki switchli modeli de mevcut ülkemizde fakat güncel fiyatlarını araştırmadım.

İki yıla yakın zamandır iki modelini de kullanıyorum, çok memnunum.

Blue switch hissiyatında sessiz klavye istiyorsanız G815/915 clicky switch düşünebilirsiniz. Sesi blue switchlere göre çok daha az ve tactile bump olduğu için hissiyat olarak aynı.

Veya aynı klavyenin tactile modellerine de bakabilirsiniz. Clicky ile neredeyse aynı hissiyatta fakat daha sessiz. Her iki switchli modeli de mevcut ülkemizde fakat güncel fiyatlarını araştırmadım.

İki yıla yakın zamandır iki modelini de kullanıyorum, çok memnunum.
Fiyatlarına baktım da 2k seviyelerinde dolaşıyor sanırım. Pek mümkün değil gibi alması.

Geri
Yukarı