Piyasada en ucuz 3070 laptop hangisi?

En ucuzu bu sanırım.
Hocam bazı arkadaşlar malzeme kalitesi ve soğutması kötü demişti fakat arkadaş bunları önemsemeyeceği için bence sorun etmez.

Hocam bazı arkadaşlar malzeme kalitesi ve soğutması kötü demişti fakat arkadaş bunları önemsemeyeceği için bence sorun etmez.
Malzeme kalitesi normal olarak ROG kadar olamaz. TUF ucuz olması için yapılan bir seri. Soğutmasının kötü olmadığını hatırlıyorum.

Malzeme kalitesi normal olarak ROG kadar olamaz. TUF ucuz olması için yapılan bir seri. Soğutmasının kötü olmadığını hatırlıyorum.
Doğru Tuf bir Rog değil fakat bazıları ısınma sorunlu demişti, o yüzden alınır mı tam emin değilim. Onun dışındaki içindeki sistem süper.

En ucuzu bu sanırım.

Kartın TDP'sini biliyor musunuz?

Ben şahsen Rog serisini alırım çünkü bu seri kendini kanıtlamış bir seri fakat eski Tuf modelleri ısınma sorunlu olduğu için Tuf serisine çok sıcak bakmıyorum. Ayrıca şuanda da bir Rog kullanıcısıyım ve Rog'dan çok memnunum.

Düzeltme: Eskiden ısınma sorunlu

Doğru Tuf bir Rog değil fakat bazıları ısınma sorunlu demişti, o yüzden alınır mı tam emin değilim. Onun dışındaki içindeki sistem süper.
Hocam daha önceki TUF modellerinin soğutması çok iyi değil fakat bu gönderilenin soğutması nasıl bilmiyorum.
Şimdi baktım, soğutması iyi laptopun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kartın TDP'sini biliyor musunuz?
80W+5W.
Soğutması önceki seriye göre daha iyi olmuş diye duymuştum ama işlemciden kaybediyor her türlü.
Evet hocam, 4 çekirdek pek iyi değil.

Geri
Yukarı