Piyasada neden orta seviye ekran kartı yok?

1050/Ti artık alınmaz zaten. İyi ki almamışsınız. Aynı fiyata RX570 var, bütçeyi aşabilirseniz 1650/S öneririm.
i5 2400 ve 350W PSU için RX 570, hmm.
Ben de vereceksiniz demedim zaten verilmez dedim.
Bu arada 1650 Super ile 1050Tİ güç tüketimi aynı 1650 Super'e bakabilirsiniz.
Bütçeme bir anda 900TL ekleyecek bir sihirbaz tanımıyorum.
Millet manyak.
R9 290 aldım 8 yıllık kart. Taş çıkarıyor hala.
İşte aradığım mantık.

Bütçe tam olark ne? İşlemciniz ne?
i5 2400, 700-800 TL hocam. Piyasayı biliyorum o konuda sorun yok benim tek derdim piyasada kart olmaması. Bu yüzden herkes kendi kartını değerli sanıyor. Adam RX 550'yi 900TL'den satmaya çalışıyor. GTX 650'ler bile 700TL olmuş, kafayı yemek üzereyim açıkçası.

i5 2400, 700-800 TL hocam. Piyasayı biliyorum o konuda sorun yok benim tek derdim piyasada kart olmaması. Bu yüzden herkes kendi kartını değerli sanıyor. Adam RX 550'yi 900TL'den satmaya çalışıyor. GTX 650'ler bile 700TL olmuş, kafayı yemek üzereyim açıkçası.

Hocam en temiz iş bütçenizi biraz daha arttırmak.

Hocam en temiz iş bütçenizi biraz daha arttırmak.
Zaten yıl sonunda yeni sistem toplayacağım veya notebook alacağım hocam. O yüzden beni 7-8 ay idare etsin yeter. Zaten Battlefield 3 ve 4 dedelerinden olduğum için sadece bu oyunları oynuyorum. O yüzden 1050Ti bile bana yeter.

Zaten yıl sonunda yeni sistem toplayacağım veya notebook alacağım hocam. O yüzden beni 7-8 ay idare etsin yeter. Zaten Battlefield 3 ve 4 dedelerinden olduğum için sadece bu oyunları oynuyorum. O yüzden 1050 Ti bile bana yeter.

O zaman diyecek bir şeyim yok. Yeni sistem toplanacak ise.

Fiyat-model-kutu-garanti durumu nedir hocam?

Ürün tam olarak bu, bilgisayarı toplarken bir sürü parça ile aldığım için faturasında bir sürü ürün var, fatura tam olarak 25/07/2019 tarihinde çıkarılmış.

Ek olarak Mediamarkt'dan satın aldım

Yeni konular

Geri
Yukarı