Piyasadaki en iyi mouse hangisi?

Minsnicterb

Kilopat
Bir sürü sensör ve bir sürü mouse var. Piyadaki en iyi mouseyi almak istiyorum. MOBA ve FPS oynayacağım. Önerileriniz ne olur? Bütçe sınırım yok.

@Minsnicterb Viper Ultimate ve G Pro X Superlight alınabilir. İkiside iyidir. Bence en güzel görünen, özellikleride iyi olan mouse FinalMouse Starlight 12'dir. Ülkemizde 1 tane mevcut fakat sahibi satmıyor. Yurtdışında da çok uçuk fiyatlara sahip(Amazon 800 dolar olarak gösteriyor 🤠). Az sayıda çıkıyor, alanlarda satarken pahalıya satmaya çalışıyor. Fakat görüntüsü muhteşem.
Ülkemizde de Superlight veya Viper Ultimate alınabilir. Daha iyileri yok. Tabii tutuş şeklinize bağlı olarak, palm iseniz Model D Wireless gelecek ülkemize onu bekleyebilirsiniz. Birkaçta şu Starlight'ın fotoğrafını bırakayım:

Dosya Ekleri

• indir.jpeg
    indir.jpeg
    5,7 KB · Görüntüleme: 57
  • indir (1).jpeg
    indir (1).jpeg
    4,5 KB · Görüntüleme: 52
  • indir (2).jpeg
    indir (2).jpeg
    6,3 KB · Görüntüleme: 49
Bir sürü sensör ve bir sürü mouse var. Piyadaki en iyi mouseyi almak istiyorum. MOBA ve FPS oynayacağım. Önerileriniz ne olur? Bütçe sınırım yok.

@Minsnicterb Viper Ultimate ve G Pro X Superlight alınabilir. İkiside iyidir. Bence en güzel görünen, özellikleride iyi olan mouse FinalMouse Starlight 12'dir. Ülkemizde 1 tane mevcut fakat sahibi satmıyor. Yurtdışında da çok uçuk fiyatlara sahip(Amazon 800 dolar olarak gösteriyor 🤠). Az sayıda çıkıyor, alanlarda satarken pahalıya satmaya çalışıyor. Fakat görüntüsü muhteşem.
Ülkemizde de Superlight veya Viper Ultimate alınabilir. Daha iyileri yok. Tabii tutuş şeklinize bağlı olarak, palm iseniz Model D Wireless gelecek ülkemize onu bekleyebilirsiniz. Birkaçta şu Starlight'ın fotoğrafını bırakayım:
Belirttiğiniz gibi ikisi en iyisi. Sensör olarak Razer daha iyi ve Logitech'te iyi ikinci sırada ve aralarında 11-12 gram fark var. Ayrıca Razer alt tarafında skates yerleşimi kötü. Bu şekilde skateslerin çok verimsiz olduğunu çok test ettim. Görüntü olarak dikkat edersemde Razer'ın tutuşu daha iyi gibi duruyor.

12 gram fark ve skates yerleşimi bence hissedilir bi fark oluşturur diye düşünüyorum. Ama iki oyun arasındaki sensör farkını hisseder miyim bilemiyorum. Çok kararsız kaldım.

Geri
Yukarı