Piyasaları alt üst edecek fikrim

Phanzox

Decapat
Makaleler
1
Evet arkadaşlar aklıma süper bir fikir geldi, bu fikir sayesinde herkes ucuza PC toplayabilecek. Şimdi ilk başta şirket açıyoruz ondan sonra yurt dışından ucuza bilgisayar parçası getirip maliyetine satıyoruz. Piyasadaki diğer firmalardan çok daha ucuza olduğu için insanlar bizim ürünlerimize yönelcekler. Böylece diğer firmalar fiyatları düşürmek zorunda kalacak. 1 sene sonra piyasa iyice düştükten sonra ucuza 4090'lı PC toplayıp şirketi kapatıyoruz. Nasıl fikir?
Ben ekonomistim.

Evet arkadaşlar aklıma süper bir fikir geldi, bu fikir sayesinde herkes ucuza PC toplayabilecek. Şimdi ilk başta şirket açıyoruz ondan sonra yurt dışından ucuza bilgisayar parçası getirip maliyetine satıyoruz. Piyasadaki diğer firmalardan çok daha ucuza olduğu için insanlar bizim ürünlerimize yönelcekler. Böylece diğer firmalar fiyatları düşürmek zorunda kalacak. 1 sene sonra piyasa iyice düştükten sonra ucuza 4090'lı PC toplayıp şirketi kapatıyoruz. Nasıl fikir?
ben ekonomistim.

Kötü fikir. GTX 1050 Ti sisteme HAF 700 EVO kasa ile bir sistem toplayıp adını da internette bulamayacağınız fantezik sistem diye satarsanız daha fazla enayi çekersiniz(!)

Yurt dışından getirirken vergi keserler ama.

Kötü fikir. GTX 1050 Ti sisteme HAF 700 EVO kasa ile bir sistem toplayıp adını da internette bulamayacağınız fantezik sistem diye satarsanız daha fazla enayi çekersiniz(!)
Hocam benim fikrim daha kurnazca. Şimdi piyasalar karışınca bilgisayarla ilgilenmeyenlerin aklı daha fazla karışacak böylece E7500'lü sistemi 6K'ya itelicez Technopat'a konu açanlara ise 10K'ya 4090 PC toplicaz.
Yurt dışından getirirken vergi keserler ama.
Onuda hallettik. Kaçak çayların arasına ekran kartı kutularını koyup geçircez sınırdan(!)

ben ekonomistim.

Bunlar olacak ama o bütçe kimde var al sat yapacak? İnsanlar zaten bir sistem alana kadar canları çıkıyor.

Olmaz hocam çok maaliyetli bizim şöyle 'EBA canavarı' sistemlerden satmamız gerekli daha çok kazanırız.

3da3610acf5d4c3-18-608x342-jpg.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı