Piyasanın En güçlü Ekran Kartı

Piyasanın en güçlü ekran kartı nedir?

• Radeon Pro Duo

Oy: 4 21,1%
  • Gtx 1080

Oy: 14 73,7%
  • Rx 480

Oy: 1 5,3%

• Oy verenlerin toplamı
    19

Ruter

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sizce piyasanın en güçlü ekran kartı nedir? Bana göre Radeon Pro Duo. Sizin oylarınızı alalım.

msi gtx 1080 gaming z Türkiye'de var mı?
Olsa iyi olurdu bilginiz var mı gelecek mi?

guru3d ye gelen inceleme 2 gün önce yüklenmiş, yani şahsi fikrime göre kartın en az 3 haftası var türkiye için, ki abd de yeni çıkmış durumda. 2 fps için 200 tl fazladan verilirmi onu bilemem ama.

guru3d ye gelen inceleme 2 gün önce yüklenmiş, yani şahsi fikrime göre kartın en az 3 haftası var türkiye için, ki abd de yeni çıkmış durumda. 2 fps için 200 tl fazladan verilirmi onu bilemem ama.
Haklısınız, ama performansa farkı o kadar az olur ise evet değmez.

Soru herkesin kendi seçimi anladım da bunu neye dayanarak söylüyorsunuz?
480 bir alt kategori diğerleriyle kıyaslanamaz bile. Ben GTX1080 diyorum.

alın bakın bu videoya.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Soru herkesin kendi seçimi anladım da bunu neye dayanarak söylüyorsunuz?

alın bakın bu videoya.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O kartın çift GPU'lu olduğunu biliyorsundur umarım. Yani Furyx CF gibi bir karttır. Ona vereceğim paraya gider 1080 SLI yaparım. O zaman bak bakalım hangisi daha performanslı oluyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı