Pizza Hut'da çalışılır mı?

kurtcobain1

Centipat
Daha fazla  
Kısa bir süre (6 ay) çalışmayı planlıyorum. Herhangi bir kariyer amacı gütmüyorum. Pizza hut var yakınlarda iş ilanı açmışlar sizce çalışılır mı? Bu yerde çalışanlar var mı? Şartları nasıldır? Konum olarak çok yoğun olan bir yerde değil, sadece akşamlar biraz yoğun olabiliyor. Bir de böyle restoranlarda sakal bıyık yasak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu soruları bize değil direkt iş başvurusu yapıp dükkana sorabilirsiniz çünkü her yerin kuralları farklı olabilir kural olsa bile tolerans gösteriyor olabilirler.

Hocam bu soruları bize değil direkt iş başvurusu yapıp dükkana sorabilirsiniz çünkü her yerin kuralları farklı olabilir kural olsa bile tolerans gösteriyor olabilirler.
Bugün gideceğim. Gitmeden önce belki çalışan varsa bu yerde bilgi almak için sorayım dedim. Teşekkür ederim

Hocam yaşadığınız şehir ilçe çalışma saatleri verdikleri fiyat sigorta zorunlu mesai çalışma günleri vs. yazarsanız ona göre yorum yapabiliriz.

Hocam yaşadığınız şehir ilçe çalışma saatleri verdikleri fiyat sigorta zorunlu mesai çalışma günleri vs. yazarsanız ona göre yorum yapabiliriz.
Daha o kadar bilgiye vâkıf değilim hocam. Görüşmeye gittiğim vakit güncellerim konuyu. İstanbul Bahçeşehir'de oturuyorum

Geri
Yukarı