PKK'dan Hakkari'deki askeri üsse roketli saldırı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Terör örgütü PKK tarafından Kuzey Irak'tan Hakkari Çukurca'daki askeri üsse roketli taciz atışı gerçekleştirildi. Fırlatılan roketlerden biri kışladaki boş alana isabet ederken, diğer iki roket kışlanın yakınlarındaki Narlı köyünde bir camiinin yakınlarına düştü.

Can ve mal kaybının yaşanmadığı saldırının hemen ardından TSK mensupları, sınır ötesindeki terörist hedefleri başarıyla imha etti. Roketler bir taraflarında patladı yani.

1613751822145.png

Kaynak:

Arkadaşımız burada bu cümleyi kastetmiyor. Okuduğunu anlama konusuna çalışmalısın bence.

Fark ettim ve üzüldüm.

Senin gibi insanlar varken bizden bir halt olmaz, 2023 Başkanlık seçimine, 2024 yerel seçimine 2021 de askere saldırı düzenleyerek politika yapmak anca senin gibi vasıfsızların düşüneceği bir şey.
Sanırım ülkenin gelişmesi için sizin gibi futbol fanatiklerine ihtiyaç var.

Senin gibi insanlar varken bizden bir halt olmaz, 2023 Başkanlık seçimine, 2024 yerel seçimine 2021 de askere saldırı düzenleyerek politika yapmak anca senin gibi vasıfsızların düşüneceği bir şey.
Bu terör olaylarının arkasında hükûmetin olup olmadığından emin değilim fakat her şey beklenir bunlardan. İnsanda güven bırakmadılar. 2015'te yaşanan canlı bomba ve IŞİD eylemlerini biliyorsundur. Hepsi bunların oyunuydu. "Bize oy verirseniz terörü bitireceğiz." dediler. Ne hikmettir ki bu terör olayları hep Atatürkçülerin üzerine yağıyordu. Hiç cami çıkışında eylem göremedik.

Bu terör olaylarının arkasında hükûmetin olup olmadığından emin değilim fakat her şey beklenir bunlardan. İnsanda güven bırakmadılar. 2015'te yaşanan canlı bomba ve IŞİD eylemlerini biliyorsundur. Hepsi bunların oyunuydu. "Bize oy verirseniz terörü bitireceğiz." dediler. Ne hikmettir ki bu terör olayları hep Atatürkçülerin üzerine yağıyordu. Hiç cami çıkışında eylem göremedik.
Herkesi kendiniz gibi sanın böyle bir haberin konusuna bile neler yazıyorsunuz, yazık!

Ben kimseye bir şey ima etmiyorum. Bu ülkede her şey olabilir, tıpkı ben 15-16 yaşlarında fem dershanelerinde sınav sorularının dağıtıldığını duyabiliyorken, devletin uyuması, cumhurbaşkanının kanması gibi.

Yani şaşırmamak lazım. Yanlış söylediysem düzeltin lütfen. Yukarıda bahsettiklerim oldu diye biliyorum.

Bir de ima etmiyorum diyorsun yazdığın mesaja bak. Tek kelime dahi etmek istemiyorum altta size hak veren arkadaşlar bile var sizin gibi zihniyetlere sabaha kadar anlatsam bile anlamayacağınızı da biliyorum.

Arkadaşımız burada bu cümleyi kastetmiyor. Okuduğunu anlama konusuna çalışmalısın bence.

Sanırım ülkenin gelişmesi için sizin gibi futbol fanatiklerine ihtiyaç var.

Bence sen çalışmalısın bol bol kitap okuman da tavsiyemdir.

Herkesi kendiniz gibi sanın böyle bir haberin konusuna bile neler yazıyorsunuz, yazık!

Ne deseniz anlatamazssınız hocam boşuna uğraşmayın.

Bu yazdıklarımdan dolayı bana "vatan haini" diyeceksen yanlış düşünüyorsun. Ben de teröre lanet okuyorum fakat bazı gerçekler de değişmiyor. 2015'te olan o olayların hepsi hükûmetin oyunuydu. Bunu anlamak için yüksek IQ seviyesine ihtiyacın yok.

Bir de ima etmiyorum diyorsun yazdığın mesaja bak. Tek kelime dahi etmek istemiyorum altta size hak veren arkadaşlar bile var sizin gibi zihniyetlere sabaha kadar anlatsam bile anlamayacağınızı da biliyorum.

Bence sen çalışmalısın bol bol kitap okuman da tavsiyemdir.

Ne deseniz anlatamazssınız hocam boşuna uğraşmayın.
Bunlara bir şey anlatma derdim yok, arkadaşın dediği gibi herhangi bir fanatikliğim yok.

Sizli bizli konuşmayın, benim bir fanatikliğim, taraftarlığım yok, körü körüne bir partiyi desteklemem senin gibi, ideolojilerim var ve hangi parti bu ideolojilerime en yakınsa ona oy veririm, fanatiklik adı lazım değil bir partinin huyudur, açıp bakarsanız oy oranı hiç değişmez hep belli bir seviye bandındadır ama ben bir şey deyince fanatik oluyorum ve sadece gülüyorum, böyle üstten bakmaya devam edin her şeyi siz biliyorsunuz.

Beni vatan haini ilan ettiniz herhalde, solcusu sağcısı ortacısı umrumda değil.

Ama ülkenin gerçekleri var;

Seçim zamanı osman öcalan trt'ye çıktı mı kardeşim? çıktı. Fetö'ye ben mi kandım? hayır. Vatansever askerlere fetöcüler sahte davalar açarken, bu davaların savcısıyım cümlesini ben mi kurdum? hayır. --- daha da sayıp uzatmak istemiyorum, yormayın adamı.

Bu ülkede olmaz denilen her şeyin olma kapasitesi var.

Ayrıca devletim benim güvenimi kazanamamıştır, bunun için kendimi de suçlamayacağım.

Beni vatan haini ilan ettiniz herhalde, solcusu sağcısı ortacısı umrumda değil.

Ama ülkenin gerçekleri var;

Seçim zamanı osman öcalan trt'ye çıktı mı kardeşim? çıktı. Fetö'ye ben mi kandım? hayır. Vatansever askerlere fetöcüler sahte davalar açarken, bu davaların savcısıyım cümlesini ben mi kurdum? hayır. --- daha da sayıp uzatmak istemiyorum, yormayın adamı.

Bu ülkede olmaz denilen her şeyin olma kapasitesi var.

Ayrıca devletim benim güvenimi kazanamamıştır, bunun için kendimi de suçlamayacağım.
Sen de kendini yorma, devletin senin gibi insanların güvenine ihtiyacı yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı