Plakaların kapalı olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Emin1212

Femtopat
Daha fazla  
Yok hocam, öyle olmuyor maalesef. Büyüme hormonu eksikliği olmayan, bariz boy kısalığı olmayan birine büyüme hormonu verilemez, tıbbi olarak uygun değil.

Endokrin uzmanı olmadığım için detaylarına pek hakim değilim ama vermiyorlar.

Siz düzgün yaşamaya devam edin, stres yapmayın bu konuyu. 170 kalsanız bile hiç fena bir boy değil, kişilik daha önemli her zaman.

Hocam rica ediyorum su gorsele de bakar misiniz? Yasim 18 kulac boyum boyumdan 1-2 cm kisa plaklar tamamen kapali midir ve kemik yasimla uyumlu mudur?

yaskemik2.png

yaskemik2.png

yaskemik2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşırı derecede kaynaşmamıs 3-4 cm uzuyablrsn.

Kankai yuregime su serptin ama 18 yasindayim 19a gireceğim 9-10 ay sonra ve son 1 / 1.5 senede hiç uzamadim neredeyse. 1 / 1.5 senedir uzamamama ragmen yine de sence uzar miyim bu goruntuye gore? Ayrica doktor bana kapanmis dedi detayli bakmadi ama bilmiyorum kapanmis mi tamamen sence? Yuzu'mde tuylenmeler var sakal tam Yuzu'mun her yerinde cikmadi favori bolgesinden yavas yavas asagi dogru iniyor. Cene alti tuylenmeler cogaldi bence gelisimimi tamamladim gibi geliyor bana da ama yuzum falan 15-16 falan duruyor. Yasimi gostermiyorum sen bu iste ustalasmissin galiba 2-3 cm uzasam yeterli.

Kankai yuregime su serptin ama 18 yasindayim 19a gireceğim 9-10 ay sonra ve son 1 / 1.5 senede hiç uzamadim neredeyse. 1 / 1.5 senedir uzamamama ragmen yine de sence uzar miyim bu goruntuye gore? Ayrica doktor bana kapanmis dedi detayli bakmadi ama bilmiyorum kapanmis mi tamamen sence? Yuzu'mde tuylenmeler var sakal tam Yuzu'mun her yerinde cikmadi favori bolgesinden yavas yavas asagi dogru iniyor. Cene alti tuylenmeler cogaldi bence gelisimimi tamamladim gibi geliyor bana da ama yuzum falan 15-16 falan duruyor. Yasimi gostermiyorum sen bu iste ustalasmissin galiba 2-3 cm uzasam yeterli.
@Hasan oğlan bro uzamıyorum kafayı yicem barfikse başlıcam 2 cm lan 2 cm uzamak istiyorum sadece ya boy sabahları 1.70 aksamlari 1.67.5 kadar dusuyor saglam bi 1.70 olmak istiyorum sadece baba 1.65 anne 1.60 abi 1.77 2 cm uzar mıyım sence barfiksle beraber beni endiselendiren sey 1 yildir falan uzamiyorum bu plakları da 5-6 ay oldu cektireli aga

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı