Testosteronun az olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Bilmiyorum ama annem kısa, babam ise 172-175 falandır herhalde.

Benim de babam 169 annem 163 falan umarım uzarsın 9'da yatağa yatmış olursan iyi.

856ng/dl direkt referans dışına yakın. Ki testosteron boy uzatmaz ki. Sadece hgh artırıp boy uzatmaya yardımcı olur yoksa kendi başına plakların daha hızlı kapanmasına yol açar.

Anlamadım az mı çok mu demek istediniz?

Son düzenleme:
Benim de babam 169 annem 163 falan umarım uzarsın 9'da yatağa yatmış olursan iyi.

Anlamadım az mı çok mu demek istediniz?
Çok fazla.

Endokrinolojiye gittik yaşım 15 boyum 162 hormon iğnesi tedavisi istedim gerek yok uzayacaksın dediler tedavi istediğimde vermek zorunda değiller mi?
Doktor reçete etmiyorsa eczaneden git al ? Altı üstü iğne başı 2000 lira.

@679344 "Doktor reçete etmiyorsa eczaneden git al ? Altı üstü iğne başı 2000 lira."

sakın. verilebilecek en kötü tavsiye.
hormon ilaçlarını kafanıza göre alıp kullanırsanız bütün vücudun dengesini geri döndüremeyecek şekilde bozarsınız. hekim onayı-izlemesi olmadan bu tür kullanımlara sakın bulaşmayın. kaldı ki henüz 15 yaşındasın ve doktor gerek yok dediyse.

@679344 "Doktor reçete etmiyorsa eczaneden git al? Altı üstü iğne başı 2000 lira."

Sakın. Verilebilecek en kötü tavsiye.
Hormon ilaçlarını kafanıza göre alıp kullanırsanız bütün vücudun dengesini geri döndüremeyecek şekilde bozarsınız. Hekim onayı-izlemesi olmadan bu tür kullanımlara sakın bulaşmayın. Kaldı ki henüz 15 yaşındasın ve doktor gerek yok dediyse.

E adam istiyorsa neden almasın? 3 yıl boyunca endolarla mi uğraşacak? Onların da verip vermeyeceği de belli değil. Ki dozaj belirlemeyi de bilmiyorlar sokaktaki travestiye hormon konusunda daha fazla güvenirim endoya göre.

Ha tabii üstte belirttim. HGH fazla olunca body proportionları bozuluyor. Kocaman ellere sahip olmaktansa kısa olmak daha iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
E adam istiyorsa neden almasın? 3 yıl boyunca endolarla mi uğraşacak? Onların da verip vermeyeceği de belli değil. Ki dozaj belirlemeyi de bilmiyorlar sokaktaki travestiye hormon konusunda daha fazla güvenirim endoya göre.

Ha tabii üstte belirttim. HGH fazla olunca body proportionları bozuluyor. Kocaman ellere sahip olmaktansa kısa olmak daha iyi.
sizce kaç mg almalıyım

Yeni konular

Geri
Yukarı