Plastik Poşetlerin Fiyatı Belli Oldu

O 25 kuruşu kimse umursamaz biraz uzun süreçte geçecek bizim ülkeye ama sonunda yapacaklar gibi. İyi olmuş. Plastik poşeti az kullanmak için mantıklı bence. Bilmiyorum ya plastik poşetlerin bazıları zaten kendinin ne olduğunu belli ediyor nasıl bir zarar verdiğini. Bunu 1.5 yıl mı 1 yıl önce olması lazım zaten konusu açılmıştı diye hatırlıyorum.

2 kola cips alacağız diye plastik bezle mi gezelim sokakta, plastik milastik poşetsiz olmaz o iş.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 kola cips alacağız diye plastik bezle mi gezelim sokakta plastik milastik poşetsiz olmaz o iş.
İlk önce dikkatli okumayı öğrenin, orada plastik bez değil pamuk bez yazıyor, ayrıca plastik bünyede birikerek gelecekte doğacak bireylerin sağlığını riske atıyor, çocukların hayatını 2 cips koymak için poşetle takas ediyorsanız daha da yorum yapmaya gerek yok, cansız gibi yaşamaya devam edebilirsiniz.

Sıkıntı yok, evde dolaplardan birini poşetlere ayırdım. Yaklaşık 2 yıl boyunca çevreye ve bana yetecek kadar beyaz poşet var. Yazım yanlışı olduğunu anlayamaman bence okumada sıkıntı olanın sen olduğu gösteriyor. Plastik bez, pamuk bez neye benzediğini biliyoruz.

Ben yaparım açıkçası 25 kuruşun hesabını. Her seferinde 25 kuruşa fazla sayıda poşet alacağıma gider tek seferde 3'er 5'er tane bez torba-file alır kullanırım. Yalnız çöp atarken iyi oluyordu bu poşetler, o açıdan biraz sıkıntı olacak. Ama çok doğru bir karar, plastik kullanımı olabildiğince azaltılmalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…