Çözüldü Plati.com Papara ile "Transaction rejected" hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ali14

Decapat
Daha fazla  
Plati.com'da Papara ile alışveriş yapmaya çalışıyorum ama her seferinde "Your payment is unsuccessful! Transaction rejected. Please, contact issuer bank." hatası alıyorum ve paramı çekmiyor. Ödeme yöntemi olarak "Debit or Credit Card" kullanıyorum. Farklı bir ödeme yöntemi veya başka bir şey mi yapmam gerekiyor?

Xbox Game Pass Ultimate 2 aylık olanlardan alacağım. 52 cent'e satıyor zaten herkes.
Düşük fiyatlı ürünlere genelde çok kesim yaptıkları için koymuyorlar, TR için başka ödeme yöntemi yok sanırım. Belki steamde skin olarak olabilir.

Webmoney falan kullansam olmaz mı?(Bir de Turkish Bank Card komisyon mu kesiyor?)
Webmoney için telefon numarası lazımdı galiba.

Hepsi hem sizden, hem de satıcıdan kesim yapıyor zaten ödeme ekranın 0.52 den fazla oluyor, zaten TR için ödeme yöntemi koymasının en büyük sebepleri, dolar sabit olmadığı ve tl ile ödeme yapmanın daha sağlıklı olduğunu düşündükleri için eklemişlerdir. (bu benim düşüncem)

Webmoney için telefon numarası lazımdı galiba.

Hepsi hem sizden, hem de satıcıdan kesim yapıyor zaten ödeme ekranın 0.52 den fazla oluyor, zaten TR için ödeme yöntemi koymasının en büyük sebepleri, dolar sabit olmadığı ve tl ile ödeme yapmanın daha sağlıklı olduğunu düşündükleri için eklemişlerdir. (bu benim düşüncem)
Webmoney çalışıyor yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı