AliExpress Guangzhou Airport safety check rejected hatası

bugra karahan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kargoyu sipariş edeli 15 gün oldu fakat tüm kargo takip sitelerinde bana Guangzhou Airport safety check rejected uyarısı geliyor. 17 track sitesinde ise uyarı işareti bulunuyor. Ne yapacağım? 65 TL yatırdım buna.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne sipariş ettiniz ki? Havaalanı güvenliğine takılmış kargo. Sanırım satıcıya mesaj atıp iptal etmelisiniz siparişinizi. Havaalanından geri satıcıya gönderirler ürünü diye düşünüyorum.

Ne sipariş ettiniz ki? Havaalanı güvenliğine takılmış kargo. Sanırım satıcıya mesaj atıp iptal etmelisiniz siparişinizi. Havaalanından geri satıcıya gönderirler ürünü diye düşünüyorum.
diğer hesaptan girdim razer hammerhead sipariş etmiştim daha ayrıntılı bilgi verir misiniz?

Şu anda bir anlaşmazlık açtım fakat üründeki yorumlar hep pozitif acaba bende mi bir sorun var hocam?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı