Plati Güvenilir Mi?

Mutlu_XD

Hectopat
Daha fazla  
Plati güvenilir mi? Arkadaşım Battlefield 4 oyununu satın aldı, içinden de şansına Battlefield serisinin tüm oyunları çıktı, 1'de dahil olmak üzere. Battlefield 4'de 2 gün sonra hata almış oyunu aldığı kişiye hatayı söyleyince yeni bir kod vermiş, şu anda sorunsuz oynuyor. Yani sizce güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
O kadar ucuz olmasında elbet bir iş var ve 10 kere arka arkaya alıp 10 kere arka arkaya hata veren kişi bile varmış.Ancak ilk girişte hesaba giriyor bende anlayamadım ki ne değildir.Kısacası riskli.

Ben zamanında 1 hesap almıştım, bozuk çıktı. Satıcı 50 küsür tane yolladı hepsi çalışıyordu neredeyse.

Merhaba daha pazartesi günü battlefield 1 aldım.Daha dün indi sorunsuz bir şekilde oynuyorum üstelik içinden star wars battlefront titanfall 2 ve battlefield 4 premium edition çıktı.

Çalıntı oyun hesabı satıyorlar, çalıntı kredi kartlarıyla aldıkları oyunları hesabıyla beraber satıyorlar(mış). Etikte değil güvenilirde değil. Tavsiye etmem.

Hesapların çalıntı olduğunu teyit ettim.
Geçen gün deneme amaçlı battlefield 1 hesabı aldım ve tüm bilgilerini değiştirdim. Bir iki saat sonra hesaptan atıldım gizli soruyu bile değiştirmeme rağmen hesabın maili şifresi değişmişti.
Bende kendi hesabımı bu hesaba arkadaş eklemiştim.

Girdim kendi hesabıma ve o an hesapta online olan adama dedimki sen kimsin bu hesabı nasıl aldın ? Adam demesin mi ben bu hesabın sahibiyim mailime bildirim geldi origin hesabımın maili değişmiş diye.

Hemen ea supportla konuşmuş ve çeşitli bilgiler vererek hesabın kendisine ait olduğunu kanıtlayıp hesabını geri almış. Bende adama özür dilerim hesabının şifresini ben değiştirdim, bilmiyordum çalıntı olduğunu ve plati.com dan aldığımı söyledim. Adamda başladı sövmeye tabi :) e haklı da tabiki :) Sonra dediki bilmiyormusun originde hesap satılmaz hesap açmak ücretsizdir zaten oyunlar ücretlidir sadece diye ve sonuna küfür gene :) En sona da sen tam bir aptalsın dedi.
Yani anlayacağınız hesaplar kesinlikle hacklenmiş ve çalıntı.

Almayın aldırtmayın lütfen!

Hesapların çalıntı olduğunu teyit ettim.
Geçen gün deneme amaçlı battlefield 1 hesabı aldım ve tüm bilgilerini değiştirdim. Bir iki saat sonra hesaptan atıldım gizli soruyu bile değiştirmeme rağmen hesabın maili şifresi değişmişti.
Bende kendi hesabımı bu hesaba arkadaş eklemiştim.

Girdim kendi hesabıma ve o an hesapta online olan adama dedimki sen kimsin bu hesabı nasıl aldın ? Adam demesin mi ben bu hesabın sahibiyim mailime bildirim geldi origin hesabımın maili değişmiş diye.

Hemen ea supportla konuşmuş ve çeşitli bilgiler vererek hesabın kendisine ait olduğunu kanıtlayıp hesabını geri almış. Bende adama özür dilerim hesabının şifresini ben değiştirdim, bilmiyordum çalıntı olduğunu ve plati.com dan aldığımı söyledim. Adamda başladı sövmeye tabi :) e haklı da tabiki :) Sonra dediki bilmiyormusun originde hesap satılmaz hesap açmak ücretsizdir zaten oyunlar ücretlidir sadece diye ve sonuna küfür gene :) En sona da sen tam bir aptalsın dedi.
Yani anlayacağınız hesaplar kesinlikle hacklenmiş ve çalıntı.

Almayın aldırtmayın lütfen!
Minecraft vs gibi tek hesap oyunlarda problem yok.

ASUS_Z00LD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı