Plati.ruturkey Sitesi ve Sonteklif.com Güvenilir mi?

Ahahahaha. Yaptığım aptallığı aklıma getirdiniz. Hocam almayın, ne kadar ucuza veya uyguna görürseniz görün almayın. 180 TL kaptırdım o Ruslara. Malesef. Oradaki satıcı 10-15 TL komisyon alan birisi sadece. 3. kişi kısacası. Çok kötü niyetli birisi değil ama bir sorun oluştuğunda malesef çözemiyor. Hani yine de almak istiyorum diyorsanız kendiniz Plati'den alın. 3. kişileri araya sokmayın.

Facebook'taki satıcı bana vereceği key'in global olduğunu söylüyor ama plati.ru sitesinde global key yok istediğim oyunun. Biraz garibime gitti açıkcası. Siz key almadınız herhalde değil mi? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Facebook'taki satıcı bana vereceği key'in global olduğunu söylüyor ama plati.ru sitesinde global key yok istediğim oyunun. Biraz garibime gitti açıkcası. Siz key almadınız herhalde değil mi? :)
Satıcı gerçekten iyi niyetli. O farklı bir kaynaktan alıyor keyleri. Ama yine de almanızı önermem. Evet alamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı